Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szoktam foglalkozni azzal, hogy mit álmodok, és a nagy részét, egy el is felejtem!

De amit tegnap este álmodtam az egy kicsit megmozgatta a fantáziámat mert elég érdekes volt, egy kis horrorral a tetején! :S

Egyébként az egész a régi szakiskolámban játszódott, ahová összesen 2 évig jártam 2008-2010 tehát nem ma volt azóta nem is nagyon jártam ott, nem hiszem, hogy kapcsolódna hozzá az amit álmodtam, mert nem volt ott olyan nagyon rossz emlékeim, tehát szerettem oda járni!


Na akkor el is kezdem: "Ahol kezdődött az álom az a tornaterem, de ott nem is nagyon emlékszem, így pontosan, de már a amire emlékszem az az, hogy a tornaterem előtt állok meztelenül egy derekamra csavart törölközővel, és egy táska volt nálam amibe a ruháim voltak, (egyébként fiú vagyok) mard felkaptam a táskát és elindultam úgy meztelenül törölközővel a buszváróhoz mert kb. 10 km re laktam a buszmegálló, meg pontosan az iskola előtt volt amikor kiértem az iskola elé a buszmegbe senki nem volt ott leraktam a a táskát a földre, és olyan volt kint mint ha kezdene este lenni kezdett volna alkonyodni,

majd észrevettem, hogy egy csomó ember ott áll tőlem nem messze, gondoltam amíg senki nem lát addig fel tudok öltözni a buszmegállóba, de nem sikerült, csak épp, hogy egy köntöst tudtam felvenni, amikor hírtelem egy csomóan megjelentek a buszmegbe és ahogy felpillantottam egyből ott volt a busz, ha jól emlékszem én szálltam fől elsőnek!


A buszsofőrön és a mögötte ülő személyen nagyon megakadt a szemem valamiért, majd leültem és elindultunk haza, alig indultunk el a busz mögött lévő utas elővette egy deszkát benne amiből vagy 3 jó nagy szög állt ki és avval fejbe vágta a busz sofőrt, majd az abban a pillanatban meg is hallt és kiesett a székből pont elém, de a busz ment tovább mert az egyik utas elkezdte vezetni

utána már megint nem emlékszek sok mindenre de felszálltak a buszra ilyen kommandó szerűségek és letépték a már halott sofőrről a ruhát majd elkezdték késsel vagdosni és kiszedték a belét meg minden,

(így leírni is elég undorító nemhogy gondolni meg megálmodni, mert itt már nagyon félelmetes volt)


majd ezután eltűntek a buszról a halott sofőr és a kommandósok is, és mentünk tovább, de ott is valami hátborzongató volt mert az idő az 13:00 mutatott mégis szürkület szerű volt, vagy mint ha esteledne, és ahogy kinéztem az ablakon bizarr emberek néztek rám vissza, de ez csak egy pillanatig!


De végre megnyugodtam, mert bár még mindig köntösbe voltam, már láttam a megállót és alig vártam, hogy leszálljak és végre hazamenjek, majd amikor a megállóhoz értem a akkor lepődtem ám meg igazán, mert a megállóban amikor megállta a busz várt engemet az akkor már halott nagymamám, és utána úgy felriadtam, hogy szakadt rólam a víz meg reszkettem!


Szerintetek ez mit jelenthet! bocsi, a hosszú és részletes szövegért, de kíváncsi vagyok, hogy mégis mitől lehetett, vagy mit jelenthet ez egyáltalán?!?



2015. febr. 23. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy túl sok horrorfilmet nézel xD
2015. febr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen néztem horrorfilmet, de nem pont aznap este amikor lefeküdtem, de attól függetlenül mégis kíváncsi vagyok, hogy mi volt ez? XĐ :) :)
2015. febr. 23. 23:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi, mindenki álmodik néha hülyeségeket... :D

És attól még lehetett a horrorfilmtől, hogy nem aznap nézted.

2015. febr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát lehet! amúgy nem nagyon szoktam én ilyenekkel foglalkozni, de ez most valahogy mmégis csak érdekes volt a számomra!
2015. febr. 23. 23:43
 5/6 anonim ***** válasza:
nem kell az álmokkal foglalkozni, én is sokszor álmodom hülyeséget
2015. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bit123bit ***** válasza:
Minden álomnak van jelentése, még ha az értelmetlen hülyeség is. Nem tudom hogy pontosan mit jelenthet, de szerintem azt jelentheti hogy meg fog veled ugyan ez történi, csak az teljesen máshogy úgy hogy még észre se veszed. De az álmoskönyvben és benne van, tehát ha tudod azt a dolgot ami a legtöbbet szerepelt az álmodban, akkor annak a nevét keresd ki. Lehet hogy ez hülyeség, de nálam szinte mindig igaz volt az amit az álomra írtak.
2015. febr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!