Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sos - sos, Mit jelent az hogy...

Sos - sos, Mit jelent az hogy álmomban fehér menyasszonyi ruhában voltam?

Figyelt kérdés
És láttam is magam benne, mintha tükörbe néztem volna, pedig nem néztem. Most jelenleg rövid a hajam de egy picit hosszabb volt és fel volt fogva, meg sminkelve is voltam pedig nem is szoktam.
2015. febr. 24. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Na, vajon mit?

Erre vágysz.

2015. febr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem azt jelenti hogy valaki eljön hozzád menyasszony ruhában és megöl :D

ez csak a vágyad

2015. febr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fiú/lány vagy?
2015. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A ruha a lelket jelképezi. A fehér a tisztaságot, az ártatlanságot jelenti. Ez tehát azt jelenti, hogy jóságos és kedves vagy , de ezzel vigyázmni kell, mert nagyon könnyen kihasználhatják. Ezt jelenti a menyasszonyi ruha is, ami egyfajta függő viszonyt vagy jövőbeli függő viszonyt jelképez.
2015. febr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"Lelked keresi a helyet,szeretne biztonsagban lenni. Tukorben pedig az igazsag mutatkozik, vagyis onertekelesi problemakkal kell megkuzdened. Ha mas kulsot latsz a tukorben (szebbet,mint a valos), azt jelenti,nem tudod elfogadni magad,olyannak amilyen vagy ,holott a lenyeg nem ez. Gondolkodj: mi lehet az a tulajdonsagod,ami sokkal tobbet er, mint a hibatlan kulso!"

:)

2015. febr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!