Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent romlott tejről...

Mit jelent romlott tejről álmodni?

Figyelt kérdés
Álmomban egy pohár tej volt a kezemben , láttam hogy darabos , de mégis bele ittam , utána kiköptem. Google romlott tejről nem ír semmit !

2015. febr. 26. 06:00
 1/7 skywaker22 válasza:

Lehet ettél az nap valamit ami romlott volt és az agynak egy része este feldolgozza hogy mi történt vele az nap.

Lehet hogy ezért álmodtál rosszat pl: a romlott tejről.

2015. febr. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mentél el bevásárolni.
2015. febr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megromlott kapcsolat egy olyan nővel, akire felnézel vagy fel kell nézned (anyía, tanárnő, főnöknő, stb.)

Azért nő, mert a tejből az anyatejre lehet asszocuiálni.

Hogy beleittál, azt jelenti, hogy megpróbálsz kibékülni, újra a legelejéről kezdeni, hogy kiköpöd, azt jelenti, hogy ez nem fog menni.

2015. febr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit.
2015. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az ÉRTELMES válaszokat !
2015. febr. 26. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönjük az ÉRTELMES kérdést.
2015. febr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minek szólsz hozzá ,ha téged nem érdekel ? Azért jött létre ez az oldal , hogy feltegyük a számunkra fontos kérdéseket ! Ha a te érdeklődési körödhöz a kérdés irreleváns , akkor nem válaszolsz , ennyi . Gratulálok !
2015. márc. 1. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!