Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy összetörött...

Azt álmodtam, hogy összetörött a fogam, majd amikor kivettem, akkor vérzett a helye, majd Andy Vajna elvitte fogorvoshoz. Mit jelenthet ez így?

Figyelt kérdés
Tudom az Andy Vajna vicces rész benne,de nem hinném,hogy az a lényeg.
2015. febr. 27. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Foggal álmodni nem jót jelent. Ha álmodban fáj a fogad ami kihullott akkor közeli ismerősöd fog meghalni, ha nem fáj és úgy potyog ki akkor távolabbi rokon ismerős fog eltávozni az élők sorából.
2015. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Fogorvos leszel a Terminátor 5-ben.

Én is álmodtam már ilyet mégse halt meg egy rokonom se. Az első butaságot beszél.

2015. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Andy Vajna hamarosan egészségügyi miniszter lesz.
2015. febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az álmoknak sok jelentése lehet, de csakis olyan dolgokról, amik már megtörténtek, vagy éppen zajlanak. A jövőt semmilyen álom nem jósolhatja meg. Ha mindenkinek meghalna valakije, mikor foghullással álmodik, akkor már kihalt volna az emberiség.

Egyébként általában akkor álmodik az ember törött, kiesett fogakkal, ha túl sokat aggodalmaskodik. Általában.

2015. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a lepontozást én azért írtam ezt, mert velem már megtörtént.Foggal álmodtam fájt= 1 hétre rá apukám meghalt agyvérzésben. Foggal álmodtam, nem fájt kb. 2 hét múlva jött a hír, hogy egy volt osztálytársam egykori haver rákban elhunyt 29 évesen. Amúgy meg olvasgassátok a tutit, de légyszi alul a hozzászólásokat is....ja és pontozzatok le mindenkit a p.csába :( [link]
2015. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem pontoztalak le, habár te engem igen, de ettől még nincs igazad. Jó, neked meghalt valakid, teljesen véletlenül azután 1 héttel, hogy ilyet álmodtál. Ennyi. De akkor sem látja meg senki előre, hogy valakije meg fog halni. Lehet, hogy van aki sokat aggódik az öregedő / beteg apukája miatt, még ha nem is veszi észre, és emiatt foggal álmodik, majd utána meg is hal a papa. Igen, ez lehet. De nem a halál miatt, hanem a már régóta tartó aggódás miatt. Érted?
2015. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondom agyvérzésben halt meg...hirtelen 2 nap kóma után ment el. Semmiféle aggodalmaskodás nem volt előtte mert ok sem volt rá :(
2015. márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!