Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sírás az álomban?

Sírás az álomban?

Figyelt kérdés
Az eddigi problémáimat le tudtam győzni, már éreztem is álmomban. De a pár napja mondta nekem az a lány, hogy többet nem beszélhetünk a szülei miatt. És ez mindenhol ott volt. És arra keltem fel, hogy egy szerelmes szám ment a rádióban, közben sírtam és miután felkeltem, még jobban sírtam, szinte remegett mindenem. És nem csak kívül sírtam, hanem benne az álmomban is (ott is éreztem, amint a karomra hajtom a fejemet és a könnycseppek lecsordulnak a felső végtagomra).

2015. márc. 7. 12:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Valami nagy lelki bánatod van. Szerelmi bánat?
2015. márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem kommunikálhatok vele semmilyen formában sem. Erre voltak az álmomban is utalások, hogy mindent ott hagytam, aztán ő meg csak úgy felszívódott...
2015. márc. 7. 13:13
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megtaláltuk a választ. :) Az idő ahogy halad, úgy fogod a dolgot elfelejteni. Az idő múlása gyógyít.
2015. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De nem tudom és nem is akarom elfelejteni. Tudom, hogy ő is szeret engem, csak a szülei miatt nem lehetünk együtt!
2015. márc. 7. 15:03
 5/17 anonim ***** válasza:

Jogos, hogy féltik a lányukat, már írtam privitában.

Ha beszélni akarsz velük, akkor vagy a szüleivel kell, vagy a lánynak kell felnőni.

2015. márc. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ő elég érett, csak ezt a szülei nem veszik észre. És a szüleivel nem beszélhetek addig, ameddig vele sem, mert nem akarom rossz helyzetbe sodorni.
2015. márc. 7. 16:38
 7/17 anonim ***** válasza:

És bezárják egy szobába?

Vagy akkor most mi lesz, kitörlöd az életedből?

Vagy magadra gyújtod inkább a lakást, önsajnálatból?


Tanulsz vagy dolgozol? Hogy tervezed veled az életed?

Szülei csak a kor miatt tiltanak?

2015. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nagyon figyelik mindenhol.

Nem fogom soha semmi pénzért, amíg érzem, hogy szükségünk van egymásra! Az öngyilkosságot azok hajtják végre, akik gyengék és önzőek.

Jelenleg gimnazista vagyok, nemsokára fősulira fogok menni oda, ahol ők laknak. Ez 1,5 évet jelent.

És a korom miatt és az idegenségem miatt tekintenek így rám. Pedig nem tettem semmi rosszat, hogy előítéleteik legyenek velem szemben. Nem is beszéltünk még egymással, máris csak rossz lehetek.

2015. márc. 7. 16:45
 9/17 anonim ***** válasza:

Hány km-re lakik? Hányszor és milyen gyakran találkoztatok?

Biztos nem ütöd le egy ásóval, ha megaláz?

2015. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kb. 150 km-re. Még nem találkoztunk. Elég sok ideje beszélünk és most találkoztunk volna először. És nem alázna meg, ismerem! De ha meg is tenné, akkor sem bántanám!
2015. márc. 7. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!