Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől fordulhat olyan elő,...

Mitől fordulhat olyan elő, hogy valaki lebeg alvás közben?

Figyelt kérdés
Eddig 2× fordult velem elő, és érdekelne, hogy miért:)

#alvás #ezotéria #álom #lebegés #alvás közben lebeg
2015. márc. 7. 20:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
A valóságban semmitől. Álmodban meg minden előfordulhat.
2015. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Álomtól...
2015. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem álmodtam.
2015. márc. 7. 20:46
 4/22 Legoman ***** válasza:
100%

Ezt nehéz megmondani, ugyanis lehetett álom is.

Sokszor álmodik az ember olyat, hogy a saját szobájában van, minden ugyanaz és mikor felébred reggel, akkor nem tudja, hogy álmodott-e vagy nem. Valóságosnak éli meg.

Ilyen volt velem is. Álmomban minden ugyanúgy nézett ki mint a valóságban, és a szüleim ébresztettek. Szerencsére a tudatos álmodást gyakoroltam éppen, és magamba csíptem. Nem fájt, így tudtam, hogy ez egy álom, onnantól már én irányítottam. :)

De ezt többször is eljátszotta az agyam velem egy éjszaka. :D

2015. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Remélem nem te pontozd le a válaszadókat...amúgy meg tök logikátlan hogy anyuci fel akar téged kellteni te meg a plafonon vagy gondolkozz már ember amúgy meg miért ezoba rakod nem biztos kifejezetten ide illik
2015. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Képzelődtél v àlmodtàl nem lebegtél. Ilyen nincs.
2015. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,

Én alvási paralíziskor szoktam ezt érezni.

Szerintem neked is ilyesmi van...

2015. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jártas az ezoterikus dolgokban. De láttam egyszer egy videót egy emberről aki sátánista volt. Az apja is. Esténként lebegett és ki is tudott menni a testéből bárhova. Bár így állítja
2015. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Az első, kb. másfél éve volt. Az ágytól kb. 30 centire lebegtem. Felébredtem, és leestem. (utána normálisan kimentem, vissza se aludtam, szóval nem lehetett álom)


A második, talán kicsit több, mint egy éve volt akkor felébredtem, és észrevettem, hogy szokatlanul közel van a plafon (:D), kinyújtottam a kezem, és majdnem elértem.

2015. márc. 7. 21:00
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sátánista. És ez csak kétszer fordult elő.
2015. márc. 7. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!