Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit jelet amit álmodtam...

Vajon mit jelet amit álmodtam a csajjal aki tetszik?

Figyelt kérdés

Szóval azt álmodtam,hogy összejöttem azzal a lánykával aki tetszik és ott csókolóztunk a mamámék(már lebontott) házában... Meg szerettük egymást..Hozzám bújt stb.

De egyszer csak eltűnt. Aztán volt valami más álom... Arra sajnos nem emlékszem. Majd az iskolánk bejáratánál találkoztam vele és azt mondta,hogy "Túl száraz a kapcsolatunk..." Vagy valami ilyesmit... Aztán felébredtem.. Vajon lehet valami jelentése ?



2015. márc. 18. 16:57
 1/5 anonim válasza:
20%
Én úgy tudom akkor szoktak ilyen típusú álmok lenni, amikor valami nincs rendben a szobád elrendezésével. Esetleg nem nézted még meg, hogy van-e vízér az ágyad alatt? Egy curry hálót azért mindenképp javaslok!
2015. márc. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem elég nedves a kapcsolatotok.
2015. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelmeztetés h ne gyere össze vele mert rábasszol
2015. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ohh..
2015. márc. 18. 18:48
 5/5 anonim válasza:
Figyelmeztetés, hogy sürgősen hágd meg.
2015. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!