Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek volt már olyan álmotok,...

Nektek volt már olyan álmotok, hogy olyan semmi de mégis nagyon rossz érzéssel ébredtetek? Milyen baromságokat álmodtatok már?

Figyelt kérdés
Délután elaludtam és felébredtem fél óra múlva vmi nagyon szar érzéssel, hogy nem jó nagyon nem jóó .... szóval leírni nem tudom.. de nem álmodtam semmit,,,,, csak hogy valami nem nem nemm...... szoktam olyat is álmodni hogy valami nagy valami van de csak a felét tudom valamicsinálni

2015. márc. 24. 00:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
Még most is alszol.
2015. márc. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 opened paradise válasza:

2x.

Egyszer egy varjú volt benne,a másiknál meg szerelmet vallottam a lánynak,akibe gimiben bele voltam esve és igent mondott,majd elhúzódott a csóknál.

2015. márc. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:DD az egyik szemem nyitva van még :D sorozatfüggőség van :D de olyan szar érzésem volt utána , hogy még most is érzem
2015. márc. 24. 00:42
 4/12 anonim válasza:

Én durván beteg dolgokat álmodok mostanában.

De szinte minden este

2015. márc. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nekem ez már többször volt, de az a baj le se tudom írni, és most vissza olvasva olyan, mintha be lennék tépve :D szóval ilyen nagy kör alakú valami volt benne de csak azt láttam és szar érzés volt bennem... ilyen szorongó és valamit nem tudtam vele csinálni
2015. márc. 24. 00:48
 6/12 anonim válasza:

velem szombaton volt ugyan ez, mintha egész nap be lettem volna tépve.


+ tegnap olyat álmodtam, hogy egy szocipata gyilkos lánnyal jöttem össze aki öldökölte az embereket kedvére, majd kis idő múlva kezdet szétesni a világ, majd engem is meg akart ölni

2015. márc. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jézusom. én olyanokat túl sok ID extra nézés után szoktam álmodni.
2015. márc. 24. 00:55
 8/12 anonim válasza:

azt álmodtam,h meghalt valaki,(mert előtte hát mondhatni nagyon megbántott élőben és úgy döntöttem,h elég volt továbbiakban belőle,és ez miatt stresszes voltam) és akkor nagyon sírtam álmomban.rossz volt utána is.


legutóbb meg még valamit motyogtam is,arra ébredtem fel,h beszélek.

2015. márc. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
az ilyen álmok is rosszat, de ezen a semmin... kb egy szürke felületet láttam és egy nagy kört vagy gömböt nemtudom és forgott asszem és hogy nagyon szorongtam
2015. márc. 24. 00:58
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy időben rémálmaim voltak, pl. üldöztek, meg bujkálnom kellett vagy háború volt, vagy volt, hogy meghaltam s mindent láttam felülről. Szal én ezekre emlékszem, előfordult, hogy az álmomban is érzetem, hogy az az ember rossz, rossz érzés fogott el, de az arcát nem láttam. De van olyan is, hogy nem tudok álmomban mit kezdeni a szituációval s inkább felébredek.

És mostanában nem tudok végig aludni egy éjszakát sem, ált. 2 körül felébredek és ez nincs kapcsolatban az álmaimmal ezt tudom, más miatt lehet. Emiatt van, hogy csak 5 órát alszom.

2015. márc. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!