Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Furcsa dologgal fordulok hozzátok. Van egy párom több mint 6 éve,és többször előfordult hogy mindketten olyanokat àlmodunk, hogy a másikunkból kettő van,úgymond egy jó meg egy rossz vagy egy igazi és egy hamisítvàny...Mindketten àlmodtunk ilyeneket...Tudom hogy hülyén hangzik, de remélem van aki megérti.Mivel magyarázhatók ezek a furcsa álmok?És miért álmodjuk mindketten?

2015. ápr. 13. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy viselkedik a jó és a rossz énetek?
2015. ápr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sehogy.,.csakúgy van ,és tudod h az egyik jó a másij rossz
2015. ápr. 13. 12:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Ennyi? Más nem történik?

Csak érzed, hogy az egyikkel valami van, ami magad sem tudod, hogy mi?

2015. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, az egyikből gonoszság árad és félek tőle
2015. ápr. 13. 13:09
 5/7 anonim ***** válasza:

De mi benne a gonosz?

Ölni akar?

2015. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ysedo válasza:
kiskorom óta vannak furcsa álmaim szellemekről meg minden féle meseszerű dolgokról is egyszer kiskoromban azt álmodtam hogy minden szoba ajtajaba allt egy szellem a folyoso ablakban meg egy csontvaz anyum meg mosta a hajat es mondtam.neki h szellemek vannak a hazba de nem hitte el de ez csak álom volt és mai napig vannak furcsa álmaim egyik nap azt almodtam hogy menekültem valaki elől es a barátomhoz akartam menni de nem jutottam hozza el a hazukhoz mert akadalyok voltak minden hol volt hogy kotelen fent ragadtam magasba nem birtam le maszni es segitet valaki utanna temetőbe voltam es a tobbi halott emberek szellemevel beszelgettem hogy juthatnak at a temetőn es mondtak hogy ugy ha önként fel valalom hogy meghalok es a végén meghaltam .volt olyan is hogy kastelyba mentem ahol deneverektol alig birtam be menni es mamam ferje aki meghalt azt lattam allmomba hogy vattaval ki volt tömve. Meg allmodtam olyat is hogy voltam valami erdőbe es az erdobe egy falu volt es setaltam ott de eltevedtem alandoan es a vegen segitettek haza talalni azok akik az erdobe laktak emberek meg egyik nap allmodtam hogy menekultem mert el akartak rabolni .utanna meg allmodtam olyat is hogy olyan hazban laktam amit az eletembe nem lattam meg soha es van olyan hogy olyan emberekről álmodok akiket nem is ismerek szerintetek honan jonnek ezek az álmok ?
2019. okt. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ysedo válasza:
Volt olyan is hogy Mamameknal vendégség volt ezt álmodtam es sok ember volt itt es jezus is a sok ember között volt de senki sem ismerte fel csak en es beszelgettem vele almomban mondta hogy elege van az emberekből hogy alandoan roszat tesznek a többire nem emlekszem hogy miket momdott nekem jezus almomba de nagyon valóságos álom volt szerintetek ennek van valami jelentése?
2019. okt. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!