Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy hete meghalt a keresztapám...

Egy hete meghalt a keresztapám és most azt álmodtam hogy feltámadt nagyon megrémültem . Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 17. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Én mamám halála után egy reggel arra ébredtem, hogy csörög az ágyam mellett tartott telefonom. Felvettem és mamám volt, hogy keljek fel, legyek hasznos, keressek munkát (akkor végeztem, nem volt munkám már egy ideje és mindenki piszkált, hogy akkor menjek árkot ásni vagy akármit, mamám is egész életében azzal foglalkozott, hogy mi lesz belőlünk). Ekkor kiabálni kezdtem, fel akartam ébreszteni a tesómat hogy mama hív, a telefon el is kezdett lecsúszni, erre ébredtem fel, hirtelen keresni is kezdtem hol a telefonom...

Te konkrétan azt álmodtad, hogy feltámad?

Szerintem ezek normális álmok egy hozzátartozó halála után.

2015. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Legoman ***** válasza:
Szerintem egy korszak végét jelenti. Egy új fejezetet mindenki életében.
2015. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Csak gondolj arra, hogy nem olyan rég volt húsvét.

Gondold végig az ünnep jelentőségét.

2015. ápr. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mitől félsz?
2015. ápr. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
húsvét másnapján halt meg 6.àn ma volt a temetés . most olvastam még el a kommenteket. nagyon megvisel lelkileg a halála
2015. ápr. 21. 17:38
 6/7 Legoman ***** válasza:

Gondolj arra, hogy mostanra már biztosan egy új életet él valahol, és erősebb, egészségesebb, mint valaha. Nem fog soha elfelejteni téged, és te se fogod őt. ő ugyanolyan élő, mint te, igaz, hogy a testét nem látod, de benned ott él tovább, az emléke örökké benned fog maradni. Lehet, hogy ő már nincs közted, de veled mindig ott van. Lehet, hogy nem látod a buszra várakozni, otthon ülni, sétálni, de mikor eszedbe jut egy emlék, az olyan mintha, még mindig élne, mintha soha nem halna meg.

Az érzés az, ami örökre megmarad. A szavakat, hangokat, csak hallod, látod, de az érzést sokszor érzed, az érzést nem lehet elfelejteni, és az ő érzése, hogy ott van veled, az mindig el fog kísérni.

Ne hibáztasd semmilyen módon magad, hogy másképp kellett volna, többet kellett volna beszélgetni vele. Ilyenen ne gondolkozz, hisz ő hálás azért, hogy vele voltál, és szeretettel gondoltál rá. Lemerem fogadni, hogy most érzi magát a legjobban (ha nem született újjá), minden betegsége tovaszállt, egészségesebb és erőteljesebb, mint valaha. Ne feledd, te minden tőled telhetőt megtettél, és ő még mindig hálás ezért.

Soha nem fog elfeledni téged, és te se fogod soha elfelejteni őt. Örökké él benned, mint érzés.

2015. ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én tegnap azt álmodtam hogy a legjobb fiúbarátom öngyilkos lett,ma pedig azt hogy a kedvenc bandám egyik tagja halt meg véletlen.Nagyon félek holnap mit álmodok.Tegnap műtötték a nagyimat,és az is esélyes volt hogy le kellett vágni a lábát,tehát szerintem ez is egy ok lehet...

12/L

2015. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!