Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha az álmomban már...

Mit jelent ha az álmomban már sokadjára egy szűk utcán sétálok éjszaka (1 óra körül) és világít egy régi tipusú lámpa az üres utcában az egyik ház falán?

Figyelt kérdés

Ez a környezet már 4x.szerre jelenik meg az álmaimban: Korom sötét van, szűk utcafelé sétálok és égnek a régi sárgás falon lévő lámpák(ilyesmi [link] valamitől borzasztóan félek de a lámpa úgymond "elvarázsol"... nem tudom miért érzem ezt,de mikor újraálmodom akkor egész nap ez az álom jár mostanában a fejemben és egy hasonló kép mint amit belinkeltem. Mit jelenthet ez? Arra emlékszem,hogy az álmomban mindig félek mikor a szűk utcán sétálok, mert midngi éjfél,1 óra van, de a lámpák és a csillagos ég valamiért magukkal ragadnak.... ma is az volt az álmom vége,hogy én megyek tovább, de a kép "lefagyott" a lámpánál és láttam magam elsétálni a háttérből...

21/F


2015. ápr. 21. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A kép nem található.
2015. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
remélem ez jó lesz: [link] erre hasonlít az álombeli kép.
2015. ápr. 21. 19:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azt jelenti, hogy van valami/valaki olyan az életesdbe akitől félsz mégia elvarázsol. Bár én nem értek annyira ehhez azért gondoltam leïrom avéleményem.
2015. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!