Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álmom?

Mit jelenthetett ez az álmom?

Figyelt kérdés

Találkoztam a házunk előtt egy sráccal, és tök jól elbeszélgettünk meg minden, és akkor mint a filmekben, egy hónappal később lett, és összejöttünk. És egyszer csak ott aludt nálam, és átölelt, de rossz volt nekem, mert úgy éreztem, nem tudok onnan szabadulni, mintha csapdába lennék (pedig szerencsétlen csak átölelt). És itt most jön egy kicsi felnőtt tartalom, Éreztem, hogy feláll neki, és én meg megijedtem, és lelöktem magamból a kezét és fölpattantam az ágyról. Ő meg azt sem értette mi bajom van, aztán utána bocsánatot kértem. És mondta, hogy tök sok ideje vagyunk együtt, nem érti miért nem akarok lefeküdni még vele, aztán a végén belementem, azt most nem írom le. És itt vége lett.

L/19



2015. máj. 15. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy még nem állsz készen, de te vagy a kiválasztott!
2015. máj. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyébként ne, tudom ez számít-e, de még nem volt barátom, szóval még nem voltam férfival, mégis álmodom ilyeneket...
2015. máj. 15. 11:11
 3/6 A kérdező kommentje:
De ez remélem nem azt jelenti, hogy nem vonzódom a férfiakhoz? Mert volt már, hogy tetszett valaki, csak soha nem mertem közeledni hozzájuk. De lányokra sose gondoltam!!!!!
2015. máj. 15. 12:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem azt jelenti. Mondjuk én sem tudok repülni, de mégis álmodok ilyeneket. Akkor hogy is van ez? Az álmok, érzések, gondolatok és emlékek összessége, tehát érthető miért álmodsz ilyeneket.
2015. máj. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. máj. 15. 14:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy figyelmeztető álom.Azt jelenti, vénlány maradsz.
2015. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!