Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt? (Erotikus)

Miért álmodtam ezt? (Erotikus)

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, és 1 hete volt egy elég indokolatlan álmom. Azt álmodtam, hogy egy általános és gimis osztálytársammal szexelek, aki ráadásul lány. Sosem váltott ki belőlem semmit, se pozitívat, sem negatívat. Mindig teljesen közömbös volt nekem. Nem is beszéltünk régóta, közösségi oldalon se nagyon látom. Szóval, egy teljesen jelentéktelen ember az életemben.

És a közvetlen közeléből se tudok olyan személyt, aki megmozgatott volna.

Amikor ebből az álomból felkeltem, oylan érzésem volt, mintha orgazmusom lett volna, heves szívverésekkel kísérve.

Az erotikus része talán magyarázható azzal, hogy a barátom révén mostanság szexuálisan túlfűtött vagyok, ám nem értem miért ezzel a személlyel álmodtam. Mit jelenthet ez?



2015. máj. 29. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Ez itt pont megül, a tudományok topicban!

Szerintem azért álmodtad ezt, mert aludtál.

2015. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy szexuális ragadozó, akkor nem jelent semmit.

A valóságban kipróbálnád?

Azóta maszturbáltál erre?

2015. máj. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak hasonló álmaim. Nő vagyok. Sajnos, orgazmusig nem jutottam el soha, egyikkel sem. :) Olyan személlyel álmodtam nemrégen, egy férfival, akit már nagyon régen láttam, kedveltem, de még flört sem volt köztünk. És erotikus álmom volt vele. Mikor felébredtem, érdekes volt visszaemlékezni, és én is azon gondolkodtam, hogyan létezik, hogy ilyet álmodtam. Szóval, néha, csak úgy álmodunk fura dolgokat, de nem tudjuk megmagyarázni, miért. Ennyi.
2015. máj. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
A barátodnak elmondtad már, hogy álmodban lányokkal csalod meg?
2015. máj. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!