Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az...

Mit jelenthetnek ezek az álmok? (Tulajdonképpen egy, mert mindig ugyanaz történik, csak másképp. )

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akibe szerelmes vagyok. Ő ezt tudja is, de esélytelen, hogy köztünk bármi is legyen, egyrészt a korkülönbség miatt, másrészt mert az ő szíves másé. Már másfél hete nem láttam, és azóta is csak vele álmodok. Minden nap. Itt vannak az álmaim: (Aki lusta lenne elolvasni, annak leírom dióhéjban. Kb. mindegyik álom arról szól, hogy a fiút keresem, akit szeretek, de nem találom sehol. Mindenki más látja, és mondja, hogy ott van, de mire én odanézek, eltűnik. Futok utána, megnézem mindenütt, hátha ott van, mindenkire azt hiszem, hogy ő az, de aztán kiderül, hogy nem. És végül soha nem találom meg.)

1. Van egy zenekar, amit nagyon szeret, és én is szeretem, de a koncertjükre nem mehetek el mert kiskorú vagyok. Ám álmomban valamitől nagyon megjött a bátorságom, s mégis megkérdeztem anyát, hogy nem engedne el a koncertre. És csodák csodájára elengedett. Ott voltam már a helyszínen, a zenekar már nagyban játszott, mindenki tombolt sörösdobozokkal a kezében, de én nem tudtam a dalra koncentrálni. Egyre csak a fiút kerestem, akit szeretek. Hátulról mindenkire azt hittem, hogy ő az, de nem. Sehol nem volt.

2. Valami fura bulin vagyok, ahol az egész suli, és az összes tanár is ott van. Megint csak a fiút keresem, minden szobát jól megnézek, de nem találom. Végül, nagy elkeseredettségemet sörrel "gyógyítom".

3. Állok az aluljáróban a barátaimmal, akik egyszer csak megszólalnak, hogy ott van Ő. Én is odakapom a fejem, de nem látom. Azt mondták, hogy lement a metróhoz. Hát én is futottam le, hanyatt-homlok a mozgólépcsőn. Pont akkor jött a metró, aminek nagyon megörültem. Fel is szálltam rá, s gondoltam, na most meg vagy. Végig mentem az egész metrón, de sehol nem láttam. Végül leültem, s gondoltam, mivel úgyis tudom, hol szokott leszállni, majd akkor leszállok én is, és látni fogom. Sokáig nem jött a megálló ahol le kellett szállnia, végül pedig egy hang bemondta, hogy végállomás, kérjük a vonatot mindenki szíveskedjék elhagyni... Vörös fejjel, és könnyekkel teli szemekkel szálltam le, és akkor jöttem rá, hogy rossz metrón utaztam, hisz Ő a másik irányba szokott menni.

4. Állunk a suli előtt a barátaimmal, mikor elkiáltja magát az egyik, hogy ott van Ő. (Szokásos.) Én persze nem látom, megkérdezem, hogy hol. Azt mondták a metróhoz ment le. Én ugye futok a metróhoz, közben kíméletlenül fellökök mindenkit aki az utamba kerül, de mikor odaértem, nem láttam sehol senkit, csak néhány idős embert ücsörögni az állomáson. A fiú sehol nem volt. Én meg, annyira csalódott voltam, hogy elájultam, s közben azt képzeltem, hogy ő mégis ott van és elkap. De nem így történt, mert a fejem hangosan koppant a kemény földön. Megint nem találtam meg Őt. :(


Szerintetek mit jelenthetnek ezek az álmok? Azt, hogy semmi esélyem, hiába futok utána? Vagy mégis mit? :(



2015. jún. 19. 19:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, a helyesírási hibákért, meg a szóismétlésért. :D
2015. jún. 19. 19:20
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezért tényleg képes voltál ennyit írni? Ezek csak álmok...
2015. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van abban, hogy ezek csak álmok, de ha voltál már szerelmes kamaszlány, akkor ezek a "jelentéktelen" álmok, hirtelen eget rengetően fontosak lesznek, és mindenféle különleges jelentéseket próbálsz meg keresni bennük, ami szerint titeket vagy egymásnak teremtettek, vagy pedig ez csak egy újabb reménytelen szerelem. :D Legalábbis én ilyen őrült vagyok. :D
2015. jún. 19. 19:56
 4/9 Fhonyx ***** válasza:

Sajnos azt kell mondanom, hogy igaza van! Sajnos elmúlik az érzés 1-2 héten belül. Nekem volt, hogx kiszerettem egy lányból az álmom miatt aztán rájöttem, hogy nem voltam belé szerelmes csak azt hittem. Nemrég meg belezúgtam egy csajba és álmomban meg jártunk és olyan nagyon jó volt csak aztán felkeltem é nagyon szomórú lettem mert tényleg szeretem, és ilyenkor azt gondolom, hogy mindig ez az érzés járjon velem inkább minthogy elfelejtsem, de sajna elmúlt. Tényleg sajnálom, hogy ez az igazság, másrészről amíg ez nem ismétlődik meg sokszor nem hiszem, hogy jelentése lenne.

17/f

2016. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nem hiszem, hogy ez az a tipikus 1-2 héten belül elmúló valami, mert még mindig tart..:D Mindenki őrültnek néz egyébként, de ezt a srácot sokkal közelebbről is megismertem, és azóta csak erősebb az érzés. Viszont barátnője lett, szóval csak még reménytelenebb:(
2016. márc. 9. 21:49
 6/9 Fhonyx ***** válasza:
semmiképp ne add fel, ha tényleg ő az igazi rá fog jönni, hogy csak veled igazán boldog! Lehet, hogy addig még sok szenvedésen kell keresztül mennie és neked is, de ha tényleg az igazi egymásra fogtok találni. És örülhetsz, mert minden egyes nappal közelebb kerülsz ahhoz, hogy vele legyél. Szerintem a szerelem egy nagyon felemelkedő érzés, még akkor is, ha viszonzatlan, én ennek is örülnék, én is úgy szeretnék szerelmes lenni,mert nagyon fontos ez az érzelem, és ha fáj is legalább legközelebb kevésbé fog fájni, mert valamennyire hozzászoksz. De bármi is történjék, ne hagyd, hogy a több mint 7 000 000 000 emberből 1 rontsa el a kedved! Légy vidám bármi is történik és minden jóra fordul! :)
2016. márc. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedves Tőled, hogy próbálsz felvidítani:)

Régen egyébként még hittem is benne, hogy egyszer még eljön majd a mi időnk, de most már egyre kevésbé.. A dolgok olyan irányt vettek, hogy képtelen vagyok ezt "bemesélni" magamnak. Olyan mintha azok a dolgok, amik "velünk" történtek, csak az én képzeletem szüleményei lettek volna.. Meg egyébként is, nagyon szereti a barátnőjét, aki ezt viszonozza is. Olyan boldogok együtt. Kétlem, hogy nekünk bármi jövőnk lenne, már csak a korkülönbség miatt is. (És mind ezeken kívül még megannyi tényező van, ami mind azt cáfolja, hogy valaha is összejöhet.)

Csak azt a rengeteg időt, és sírást sajnálom amit, -mint mondtad - erre az egyetlen emberre fecsérlek, a 7 milliárdból. De hát nem nagyon tudok mit tenni, teljes mértékben az érzelmeim uralnak; egyszerűen csak szeretem ezt a fiút..:)

2016. márc. 10. 17:10
 8/9 Fhonyx ***** válasza:
Bocsi, hogy most nem tudok èrtelmeset írni, de ez olyan megható, ès olyan ari vagy! Ja nagyon cuki vagy, ès erős is ès nem ismerlek, de így is szeretlek téged!!! <3 Ja, de örülök, hogy vagy, nagyon feldobtad a napom, nem is tudod mit jelent nekem ez az egy szó, hogy: " KÖSZÖNÖM! " ès tényleg bocsi, hogy ennek a kommentnek nincs semmi értelme de ezt ki kellett írnom magamból! Én is köszönöm, meg azt is, hogy vagy, annyira jó! :D
2016. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy sikerült feldobnom a napod, bár nem igazán értem, hogy mivel, de Te is megszépítetted az én napom:) Amúgy rögtön az ugrott be, hogy milyen kár, hogy nem az a fiú vélekedik így:( :D
2016. márc. 11. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!