Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
zombi-apokalipszisben játszódott. Néhány emberrel elzárkoztunk egy házba. Pár nap múlva helikopter hangját hallotunk ezért kimentünk a ház elé, a társaim amilyen gyorsan kijöttek olyan gyorsan vissza is rohantak a házba. Egy nő és én maradtam kint,visszamenni nem tudtunk mivel bezárták a ház ajtaját. Egyik kezembe egy feszület, másik kezemben pedig egy puska volt. Néhány élőholt elkezdett felém futni,le akartam őket lőni de nem volt megtöltve a puska. Hogy újratöltsem el kellet volna dobnom a feszületet, de nem tudtam. A közelben volt egy pajtaszerűség, mondtam a nőnek,hogy fusson be és bujjon el. Ekkor előrefutottam,az élőholtak elkpatak majd felébrettem.

2015. jún. 24. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl sok Walking Dead-et néztél.
2015. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Te mit nézel a tv -ben, hogy ezt állmotad???
2015. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább Resident evil, nem Walking Dead
2015. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a vallási mentalitásod megakadályoz a "túlélésedben", legalább szerintem, de lehet, hogy tennél valamit, de nem mered mert mert....mert biblia
2015. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!