Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Asztrálutazason szeretnék...

Asztrálutazason szeretnék részt venni de hogyan? Többi lent

Figyelt kérdés
Szeretnék asztrálutazni, de fogalmam sincs hogy hogyan kell, valaki részletesen elmagyarázná hogy hogyan kell meg vannak e veszélyei, mikre kell figyelni stb. Semmit nem tudok tóla csak azt hogy ezüstszál köt össze,és ha wlszakad meghalok ez ok. Meg hogy tudok járkálni és fényesebben látok mindent , tükörbe nem szabad nézni meg hogy olyan vagyok mint egy àrny ennyi :D ezeket is csak onnan tudom hogy nagybátyám mondta régen csak màr nem tudna segíteni nekem... valaki segítene? Előre is nagyon szépen köszönöm, ezer hála :)

2015. júl. 9. 20:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Légyszives normális kommenteket, ténylek hozzá szeretnék kezdeni mert nagyon érdekel ez az egész téma.
2015. júl. 9. 21:06
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Az ezüstszál nem szakad el.Illetve nem azért halsz meg, mert elszakad, hanem azután szakad el, hogy az ember meghalt.

Tükörbe bele szabad nézni, sőt érdekes, én belenéztem.Valóban kicsit áttetszőbbnek tűnik a test, de amúgy olyan mint a valóságban.Semmi különös...

2015. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi :D most olvasgatok, valami olyanok hogy ha nem védem a testem akkor démonok megszállják (xD) , meg nem szabad félni a haláltól mert meghalunk (jó hogy nem félek), elvileg 30perc a maximum 1 napra meg elsőnek nem szabad kimenni a szobaból(?) Ezek igazak? Ennek ellenére akkor is kipróbálom , de nem tudom hogy most csak háton fekszem nem csinálok semmit és előjön vagy hogyan? :DD
2015. júl. 9. 21:17
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Van rá jegyem 20 000 ft tied lehet
2015. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, jók a meglátásaid.

Itt van egy link, az egyik hasonló kérdéssel kapcsolatban.

Itt amennyire tudtam, kifejtettem.

Az alapvető útmutatást, hogy hogyan kezd el azt megkapod.:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__7015..

Ha esetleg kérdésed van, nyugodtan írj privátot.:)

2015. júl. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ui: Minden infó, amit eddig a netről gyűjtöttél, felejtsd el.

A könyvben mindent megtalálsz.

Az addig oké hogy találkozhatsz az asztrál síkon démonokkal, de ártalmatlanok.

És nyugi nem kell attól félned hogy megszállják a tested:D

Sőt igazából veszélye sincs, de mivel a könyv válaszol az általános kérdésekben, ott megtalálod.:)

2015. júl. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Duenna ***** válasza:
2015. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2015. júl. 10. 18:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Jegyeket, bérleteket kérjük ellenőrzésre felmutatni!
2015. júl. 11. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!