Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet?

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Anyukámék elmentek itthonról 2 napra és arra az időre a mamám ideutazott hozzánk.Ma azt álmodtam hogy náluk vagyunk és az udvarban háború van...de nem ilyen rendes normális háború hanem amilyen a Harry Potter utolsó részében van.A mamám bevitt a házba és elbújtatott és azt mondta hogy maradjak itt amig értem nem jön.Elbúcsúztam tőle felkészülve a legrosszabra is.Aztán bejött a papám és ideges lett ki akart ráncigálni a házból én meg üvöltöztem vele hogy nem is szeret ha kivisz innen és egyszer csak elkezdett fuldokolni,összeesett és gondolom meghalt mert elfutottam.Elbújtam ahova a mamám mutatta és utána felébredtem.Azért megnyugtatott hogy amikor kijöttem a szobámból láttam a mamámat főzőcskézni...de miért álmodtam ezt?

2015. júl. 17. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem való neked még a Harry Potter-sem! Majd ha elmultál 18 akkor nézd, addig micimackó. Üdv. Ja és semit sem jelent, azt jelenti hogy aludtál egy jót.
2015. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok -.- szerintem már elég idős a Harry Potterhez...azért mert ilyet álmodtam nem azt jelenti hogy hülye vagyok...mindenkinek lehetnek fura álmai
2015. júl. 17. 11:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent.
2015. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mindenkinek vannak ilyen "fura" álmai, viszont senki nem osztja meg őket a nagyközönséggel.
2015. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A válasz egyértelmű a papád Voldemort a mamád pedig Harry Potter csak eltitkolják előled.
2015. júl. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez az álom tényleg semmi érdekeset nem jelent. Túl sok filmet nézel, vagy csak a képzeleted.
2015. júl. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak kiváncsi voltam hogy van e valami jelentése,de ugylátszik semmi :D és a papám nem Voldemort hanem Dumbledore :P
2015. júl. 18. 00:46
 8/8 anonim válasza:

"de miért álmodtam ezt?"


Minden ember csak a saját álmát tudja megfejteni. Ne mástól várj segítséget, hanem áss le a tudatalattidba.

Az álom nem direkt módon üzen, hanem jelképekkel. Ezek a jelképek mást szimbolizálnak egyénenként, élethelyzetenként.

2015. júl. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!