Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki közületek halt már meg...

Valaki közületek halt már meg álmában?

Figyelt kérdés
Mi történt? Megsebesültél, vagy meg is haltál esetleg?

2015. júl. 26. 01:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Öngyilkos még nem voltam. Bár arra sem emlékszem, hogy meghalok. Csak azt tudom, hogy történt már olyan, ami miatt a valóságban meghalnék.


Gondold el milyen volna, ha megennének a kutyák és nem ébrednél fel vagy lenyelne egy bölény.:P

2015. júl. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Akik álmukban haltak meg, közülük senki nem panaszkodott, hogy tudatosan nem élte át a meghalás élményét.

Igaz, azok sem, akikért ébrenlétük alatt jött a Kaszás...

2015. júl. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Duenna ***** válasza:
Álmomban háború volt a 19. században. Egy csónakkal menekültem, hasaltam benne. Kileskelődtem a csónak pereme fölött, és akkor egy másik csónakból puskával rámlőttek. Még a golyó ütését is éreztem a mellkasomban. És akkor hirtelen eszembe jutott, hogy ha meglőttek, akkor én most meg fogok halni. Erre felriadtam álmomból. Hát mit mondjak, elég szar volt ez az álom. Nagyon élethű volt ez az álom. Elképzelhető, hogy előző életemben így haltam meg. Ezt csak akkor tudnám meg pontosan, ha elmennék egy hipnoterapeutához, hogy mélyhipnózisban vigyen vissza előző életembe, hogy így haltam-e meg. Ha kiderülne, hogy valóban így haltam meg, akkor álmomban az előző életemben jártam.
2015. júl. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Engem elütött egy motoros a suliban. Nem fájt, én főleg a körülöttem lévő odagyűlő bámészkodókat láttam, akik vagy sutyorogtak, vagy sírtak, meg a mellettem lévő srácot holtan. Aztán meghaltam.

De nem ébredtem fel, mert utána álmomban más lettem(egy fiú) és megkerestem a száguldó motorosokat és kikergettem őket a városból xD

2015. júl. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Néhány éve elég gyakran történtek velem kisebb-nagyobb "balesetek".

A legtöbb esetben hadakoztam álmomban, volt, hogy a múlt század viharos eseményeit játszottam újra, az ellenség elfogott engem és a csapatomat, majd szépen lassan kivégeztek mindannyiunkat. Éreztem a golyó becsapódását, és, hogy szép lassan elsötétül körülöttem minden.

Voltak modernebb dolgok is, az egyikben "csak" halálra rugdosott valami fekete ruhás rendfenttartó, a másikban valamiféle sugárfegyver sebesített meg a szegycsontomnál (de azt túléltem). Gyakran voltak bringával eltaknyolós álmaim is, akkor is elég szép sérülésekkel gazdagodtam.


Ahhoz képest, hogy a valóságban ezek elég negatív dolgok, senki sem szeret megsérülni, vagy meghalni (kivéve a mazochisták és a depressziósok, hehe), én nem vetem meg az ilyen álmaimat. Úgy halhatok meg, hogy életben maradok. Mintha drogoznék, túladagolnám magam, másnap viszont ugyanúgy élném az életem. :-D

2015. júl. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Többször álmodtam,hogy fejbe lőttek.Éreztem a fájdalmat is.
2015. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Duenna ***** válasza:
Úgy tűnik, mindenkit lelőttek álomban, vagy a valóságban? :)
2015. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Velem mindig kard végzett.
2015. júl. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
velem az volt hogy egy nagy hegyet akartam megmászni (végül is sikerült) és amikor mentem lefele valami sötét fekete ruhás lény meglökött és legurultam a hegyről közben a kavicsok meg a kövek összemarcangolták meg karistolták az arcomat(azt éreztem is mert amikor felébredtem égett meg fájt az arcom) majd mikor leértem a hegy aljára hirtelen ott termettek a mentősök és láttam ahogy ott fekszek a földön és mondják ott hogy a halál időpontja meg ilyenek...de elég fura meg szörnyű álom volt :/
2015. júl. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Én többször álmodtam azt hogy leugrok egy nagy szikláról a mélybe :)
2015. júl. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!