Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek az állati...

Mit jelenthetnek az állati szimbólumok az álmomban? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon keveset álmodok,általában akkor, ha változás következik be az életemben. (Most jelenleg elkezdtem dolgozni,mindig mást kell csinálni, mindig új emberekhez kerülök és állandó mozgásban vagyok...folyton.... azt tudni kell rólam, hogy nem szeretem a változást és nehezen igazodok más körülményekhez, emberekhez és ismerkedni is nagyon nehezen tudok.. de úgy gondolom, hogy ezzel is fejlődik az ember, úgyhogy meg kell próbálni....) Az elmúlt éjjel először RENGETEG csigát fogtam meg,már nem emlékszem,hogy undorral,vagy nem.. azután kis teknősöket mentettem meg,ki voltak száradva, vízbe raktam őket, ezután pedig megjelent 3 sün az álmomban.....mit jelenthetnek ezek? Arra gondoltam, hogy mindegyik állat rendelkezik olyan adottságokkal, ami megvédi őt (pl. a csigának a háza) és arra gondoltam, hogy lehet az új munkahely, hogy "páncél" mögé bújok az új dolgok elől. Elolvastam már, hogy úgy körülbelül mit is jelent, de egyik leírás sem vonatkozott rám. Ha valaki esetleg tudna segíteni az írjon! Köszönöm előre is a Normális válaszokat!

2015. júl. 31. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
A csiga és a teknős köztudaotta lassú állatok, és ha baj van, pusztán bebújnak a páncéljukba. A teknős valamivel gyorsabb a csigánál, mint ahogy te is, ha lassan is, kezdesz alkalmazkodni a változásokhoz. A sün, mint a fejlődés következő szakasza: míg a csiga meg a teknős csupán bebújik a páncéljába ha baj van vgay ha megtámadják, a süninek már van tüskéje, ez jelzi azt, hogy ha belédkötnek, te is megtanulsz visszaszúrni, visszavágni. Igaz, a süni se a villámgyorsaságáról híres, de ez az esetdben azt jelenti, hogy lassan, de biztosan alkalmazkodsz, és ha támadás ér, már fel mered venni a kesztyűt.
2015. júl. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :)
2015. júl. 31. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!