Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy tudnek egy bizonyos...

Hogy tudnek egy bizonyos szemellyel almodni?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel mindennap beszelek es szerintem szerelmes is vagyok bele. Elo fordul neha neha hogy vele almodom,pl az elobb is sikerult de nem gondoltam ra elalvas elott. Lehetseges tudatosan almodni valakirol? Nagyon szeretnek vele almodni, ezt el lehet valahogy erni?

2015. aug. 2. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha VELE akarsz álmodni, együtt, egy ágyba feküdjetek le!
2015. aug. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is mindig akkor álmodom bizonyos személyekkel, ha sokat beszélek velük, lehetőleg minden nap. :) Alvás előtt, felkelés után. Ha szerelmes vagy belé, nem is lesz nehéz, hogy állandóan gondolj rá. :) Nekem bevált, de szerintem ez eleve triviális is így. :)
2015. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem az a baj hogy nem válik be. mindenap beszélünk de már azóta nem álmodtam vele..
2015. aug. 6. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!