Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Akik szerint van jelentősége...

Akik szerint van jelentősége az álmoknak, elmondaná, hogy miért gondolja ezt?

Figyelt kérdés

Rengetegszer hallottam/láttam hogy az álmoknak igen is nagy jelentőségük van és nagyban befolyásolják a jövőnket... Szerintem nem jelentenek semmit, egyáltalán nincs közük a spirituális dolgokhoz. Az lenne a kérdésem, hogy aki szerint jelentenek valamit az álmok, az miből gondolja, szerinte mit jelentenek?

Olyanokat nem kérek, hogy "mert látom álmomban a jövőt!"

Köszönöm.



2015. aug. 5. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Az álom alatt az éber tudat nem működik, avagy csak nyomokban fedezhető fel. Ilyenkor a tudatalatti randalírozik, és minden belső indíttatást, konfliktust, érzelmet, gondolatot, és tapasztalatot lereagál. Ezek összessége mind pszichológusoknak, mind az empatikusabb személyeknek bepillantást enged az álmodó mélyebb, nem tudatos mozgatórugóiba, amiből elemezhetőek élethelyzetek, a múlt, és következtetni lehet, hogy ezek az impulzusok milyen irányba fogják terelni az illető személyiségét, és így a jövőjét. A prófetikus álmok más kategória, azt nem úgy elemzik, mint a pszichológiai alapú elemzést, de az alap álomelemzésnek ez a mögöttes tartalma. Komoly pszichológus szakemberek is foglalkoznak vele.
2015. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!