Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogyha lánnyal...

Miért van az, hogyha lánnyal álmodok (én fiú vagyok) akkor az mindig átváltozik az álmomban macskává?

Figyelt kérdés
És legtöbbször fel sem tűnik hogy macska, mert ugyanúgy tudok vele beszélni, stb... Már rengetegszer történt ilyen, pedig csak egy macskát tartok itthon az is kandúr és nem a macskák körül forog az életem.
2015. aug. 13. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a lányokat szokták kis cicának hívni.
2015. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincsenek fenntartásaid vagy negatív tapasztalataid a női nemmel? Talán így mutatkoznak meg.

Az is lehet, hogy vágysz egy barátnőre és gondoskodni akarsz róla. A gondoskodás vágyának a jeleként is meg szokott jelenni a macska

2015. aug. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Félsz, hogy egyedül maradsz a macskáddal, és a macskán kívül nem lesz senkid, mint az öreg lányok, akiknek a macskákon kívül aligha van valakiük. :D
2015. aug. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Máshol kaptam egy olyan választ hogy talán elérhetetlen az a lány akiről álmodtam, talán ez is felel meg legjobban a valóságnak. Azért köszi az elmés válaszokat :D
2015. aug. 14. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!