Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sokszor álmodom ugyanazzal a...

Sokszor álmodom ugyanazzal a személlyel, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Egy volt barátomról van szó, fél évig jártunk anno, de a kapcsolatnak már több, mint 3 éve vége.

Nagyon csúnya vége lett a kapcsolatnak, de mára már bőven úgy érzem feldolgoztam, semmilyen hatása nincs már a mostani életemre, ezzel az egy kivétellel, hogy kb 2 hónapja nagyon sokszor álmodom vele, és így nap közben is eszembe jut.

Nem érzek dühöt, vagy haragot ezzel kapcsolatban, teljesen közömbös már nekem, csak egyszerűen nem értem, hogy kerül elő álmaimban ha napközben egyáltalán nem gondolok rá.

Az az opció nem játszik, hogy keressem fel. Már gondoltam erre is, de nem, teljesen felesleges lenne, és tényleg annyira sötét foltja az életemnek, hogy azzal csak újra rossz lenne minden.

Egyébként az álmaimban nem negatív személy ként jelenik meg, egyszerűen csak előfordul azokon a helyeken, amerre én is. Semmi különöset nem csinál, egyszerűen csak mindig megjelenik.

Valaki tud segíteni, hogy ez miért van? Járt már esetleg valaki hasonló cipőben?



2015. aug. 18. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Hiányzik neked!

Lehet, hogy rossz volt a szakítás, de akkoris.

2015. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem is hiányzik valamilyen szinten! Próbálj meg valakit találni helyette, aki JOBB!
2015. szept. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!