Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 2 éves koromban azt magyarázta...

2 éves koromban azt magyaráztam, hogy előző életemben egy koromfekete házban éltem, és megvoltam győződve, hogy nem ők az igazi szüleim akik most. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Anyukám mesélte, hogy 2 éves koromban egyfolytába egy koromfekete házról beszéltem, eléggé részletesen leírtam mindent, angyalt és ördögöt ábrázoló szőnyeg stb. Amin anyukám meglepődött mert elég kemény duma volt egy kétévestől. Azt is mondtam,hogy hátbalőttek (szintén 2 évesen(!) ) Aztàn pontosan 10 évre rá pár nappal, mikor már el is felejtettem ezt a fekete házas dolgot, azt álmondtam, hogy hátbalőnek egy fekete házban!!! Azt hittem egy sima álom, de anyukámat sokkolta a hír, mert mondta, hogy 2 éves koromban is ezt mondogattam. Én eléggé meglepődtem, és ilyesztőnek tartom ezt az egészet. Szerintetek mi lehet? Értelmes választ kérek, ne olyat, hogy bekattantál stb. 12/L

2015. aug. 18. 17:04
 1/5 anonim válasza:
76%
Aztarohadtelet
2015. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a reinkarnációban, de ez elég para...
2015. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Duenna ***** válasza:
43%
Azt jelenti, amit leírtál: előző életedben (talán 2 éves voltál) hátbalőttek, meghaltál, és most újra leszülettél egy új testben, új szülőkhöz. Ezt nevezik reinkarnációnak. És az történt, hogy az előző életedben történt esemény (a halál eseménye) nem törlődött ki az elmédből, hanem megmaradt, ezért emlékezel rá. Semmi gond, most már tudod, hogy van a testedben egy lélek, ami halhatatlan, és bármi is történik veled, sose halsz meg, csak a jelenlegi testedet veszíted el, és majd később újra leszületsz (vagyis a lelked leszület) egy újabb kisbaba testébe. Ez egy csodálatos dolog! :)
2015. aug. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Nem kattantál be, csak élénk a fantáziád.
2015. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Vannak visszatérő álmaink. Lehet, hogy kiskorodban is ezt álmodtad egyszer és azért meséltél róla. Nem értem, hogy mi ebben a megdöbbentő.
2015. aug. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!