Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » MA éjjel egy 6évvel elhunyt...

MA éjjel egy 6évvel elhunyt rokonomról álmodtam, persze unokatestvérem volt. 2-3Napja viszont azt álmodtam hogy kihuzták a fogamat álmomba és a fogorvosnál voltam, de nem fájt. mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2015. aug. 31. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehezen fogadtad el, hogy meghalt, de most tényleg teljes mértékben tudatosult benned, hogy eltávozott.
2015. aug. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fogadod*
2015. aug. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Duenna ***** válasza:
Baromságot. És még finom is voltam.
2015. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elhunyt

Lezáratlan személyes ügyek. Ha halott ismerősöddel, hozzátartozóddal találkozol és ez örömöt okoz: hiányérzet, fájdalom, nem tudsz belenyugodni elvesztésébe. Ha boldognak, egészségesnek látod, de betegségben halt meg: nagyon hiányzik neked az illető személy, de tudod, hogy megkönnyebbült, megszabadult a kínoktól és ez megnyugvással tölt el. Ha rémületet okoz: lelkiismeret furdalás, bűntudat; valamivel megbántottad, nem szenteltél rá elég időt életében és ezt már nem tudod többé jóvá tenni.


Rokon

- Nehezen betartható szabályok, kellemetlen kötelezettség.


Fog

- Nehezen elszenvedett vereség. Kieső fog: fájdalmas veszteség.


Fogorvos

- Kínos élethelyzet. Válófélben levők álmában: kifosztottságérzés. Egyedülállók álmában: olyan helyzetbe kényszerítenek, amit nem kívánsz, partneredet túlon túl is rámenősnek tartod.

2015. aug. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Teháát, pontositsak, úgy történt álmomban hogy akkor hunyt el és lejöttünk a temetőről hozzánk és nényém meglötte az unokatestvéremet, mentünk vissza eltemettni és pár haverommal lefele jött egy fej megtámadott, és felébredtem :// :/
2015. aug. 31. 11:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, mi a véleményed?
2015. szept. 1. 00:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Temetés

- Mindig érzelmi változás; valamit eltemetsz magadban.

Fiatalok álmában a temetés ha csak nincs szomorúbb aktualitása, kigyógyulás egy szerelemből.


Fény

- Megoldást keresel és találsz, egy nem könnyű feladatra. Ha a fény erősen a szemedbe világít: már régebben észre kellett volna venned egy összefüggést. Ha erőtlen, pislákoló fényt látsz: rajtad múlik, hogy kivezetsz-e valakit a bajból.


Udvar

- Bérház udvara: felfedezel valakit a környezetedben, akire eddig nem fordítottál figyelmet. Ápolt udvar: nyitottság, jó kapcsolatteremtő készség, kedv; rendetlen udvar: családi kínoskodás; szégyent hoznak rád.


Haver

Álmunkban a barát gyakran saját magunkat jelenti: amit álombéli barátunk tesz, az a mi titkos vágyainkat jelképezi. Férfiálomban férfi barát: annak feleségét vagy partnerét jelenti, akihez titkon vonzódsz. Női álomban jó barát: szintén a barát valamelyik ismerősét jelenti, akinek a gondolatát ébren elhessegeted.


Fej

- Testtől eltávolított emberfej: támadás átgondolatlan véleménynyilvánítás, felelőtlen ígéretek.


Futni

- Jó helyezkedés, ügyesen érvényesülsz.


Üldözés

- Ha téged üldöznek: visszafogottság; sok elhallgatott megjegyzés.

2015. szept. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!