Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelent ez az...

Szerintetek mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Tegnap óta van egy rémálom féleségem. Nem nagyon emlékszem, a pontos részletekre de le írom amikre igen. Szó. Bajban vagyok de senki sem figyel rám, hiába ordítozok a szüleimnek a családtagjaimnak. Senki sem figyel rám. Ha jól emlékszem volt benne egy kiscica aki folyton szanaszét karmolt ha hozzá akartam nyúlni. Volt benne egy szem. Zöld, vagy világos barna nem tudom. És valaki mondta ezzel a szemmel hogy ö az anyám és én meg mondtam hogy ö nem az. és be akart csapni hogy de. és közelebb jött a szem és ordított hogy ő az. én vissza ordítottam hogy nem és el szaladtam. Valahogy találkoztam anyuékkal. és telefonoztak. Anyu az unoka nővérem és unoka bátyám. És oda szaladtam és hiába kiabáltam és mondtam nekik nem is figyeltek rám, pedig nagyon féltem. Bajban voltam

2015. szept. 1. 05:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján valahol nem figyelnek rád v levegőnek néznek és az álomkép veszélyként jelenik meg. A szem, nemtudom mennyire igaz, de azt jelenti h vmelyik halott rokonod vigyáz rád, mint őrszem. Érdekes
2015. szept. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ahogy minden álom ez is az életedben fermerült ingereket értelmezi, azaz probálja az agyad értelemmel ellátni és rendezni magában. Tehát a választ igazán te tudhatod, hogy van e valami amitől szorongsz vagy csak egy rossz napot próbált az agyad feldolgozni és igazán nagy jelentősége nincs.

Lehet valami új megmérettetés van az életedben amiben egyedül érzed magad és tanácstalan vagy? Gondolkozz.

2015. szept. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!