Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelent? Már többször...

Ez mit jelent? Már többször is álmodtam egymásután

Figyelt kérdés
Mit jelent az ha többször is azt álmodtam egymásután hogy ugyanazzal a fiúval sétálok aki a párom /mar jo ideje nincs barátom/ de az arcát nem láttam az álmomban, és mindig ugyanúgy és ugyanott sétálunk.Ennek van valami jelentése? Vagy csak véletlen?
2015. szept. 14. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Annyit jelent, hogy vágynál valakire, aki a társad lenne. Sétálás együtt: lehetőleg olyan, akivel közös az utatok, a sorsotok, mert így könnyebben megért. Nem látod az arcát: nem tudsz senki olyat a környezetedben, aki megfelelő lenne, vagy talán még magad se tudod, hogy konkrétan milyen srác jön be neked.

Ugyanúgy és ugyanott sétáltok: gondold végig, kit és mit szeretnél, és ha kell változtass! Külsődön vagy valamihez való hozzáállásodon!

2015. szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!