Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Két alkalommal is ugyanazzal a személlyel álmodtam, egymás után. Egy gyönyörű, szőkes-barna hajú, fehér bőrű lánnyal (sajnos az arcára nem emlékszem, csak a mosolyára). Engem kifejezetten egy porcelánbabára emlékeztet. Az álom lényege pedig a személyén túl az lenne, hogy szexuális álom volt. Lány vagyok és mindkét alkalommal lefeküdt velem. Nem ellenkeztem, sőt másodjára kifejezetten vágytam is rá. A második alkalommal szellemként tűnt el, de előtte egy ezüst gyűrűt adott nekem, amiben narancsszínű apró kövek voltak. Van ennek bármilyen jelentése? Utalhat valamire? Sajnos nem értem az álmot, de a lány kifejezetten megbabonázott. Köszönöm előre a válaszokat.

2015. szept. 20. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyes álom asztrálutazás és ottis van sex csak másképp. :D

A gyűrű igazi csak nem ebben a világban szimbolikusan kijelentette ezzelhogy az övé vagy lehet télleg bejössz neki ha igyvan kiváncsi leszek ha ismerkedsz valakivel hogy fog viselkedni.

Ha nem az mégrosszabb akkor vagy van erőd és azt akarja elvenni vagy simán a lelkedre pályázik esetleg csak egy részére vagy hogy a szálgálya légy.

Bár az elsőre tippelnék.

Ha ki tudnál lépni tudatosan beszélhetnél vele esetleg mégjobb lenne az élmény és akár össze is jöhetsz valakivel de vele kell megbeszélni hogy fizikai szinten lehet-e más :D De a gyűrűből ugyvélem féltékeny tipus.

2015. szept. 21. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!