Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa álom, halott rokonnal,...

Furcsa álom, halott rokonnal, elefánttal, esővel és ölelésekkel, mit jelenethet?

Figyelt kérdés

Mamámmal sétálgattunk (évekkel ezelőtt meghalt) egy parkban, hatalmas eső esett közben, szinte minden tiszta sár volt. A parkot egy patak vette körbe, az egyik fa alatt pedig egy elefánt feküdt.


Ahogy esett az eső, a patak vize egyre csak nőtt, mondtam is mamámnak, hogy menni kéne mielőtt elönti a parkot és elsüllyedünk.

Ő mondta, hogy menjek nyugodtan, de ő itt marad elmélkedni, mert mind a két kezét amputálni fogják nemsokára.

Ekkor teljesen meglepődtem, elkezdtem kiabálni, hogy mi történt, miért nem mondta ezt el nekem korábban. Majd erősen megöleltem.


Itt lett vége az álomnak, felébredtem.

Nagyon felkavart, reggel óta ez jár a fejemben, annyira valóságszerű volt az egész, szinte láttam a ráncokat mamám arcán, pont olyan volt mint a valóságban.



2015. szept. 23. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit.
2015. szept. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

eső=unalom, bágyadtság

sár=nyomor v. betegség

park=gondolkodás

elefánt=bölcsesség

mama=boldogság, jó lelkiismeret

patak=elégedetlenség

levágják a kezét=rosszabb idők jönnek, tehetetlenség, kilátástalanság

ölelés=követés

2015. szept. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!