Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyönyörű álmok! Mit jelentenek?

Gyönyörű álmok! Mit jelentenek?

Figyelt kérdés

Évek óta gyakran vannak különleges, gyönyörű álmaim.

Néhány legutóbbi:

-Felfelé nézek egy épületben, ahol minden hófehér, és fényes, végtelen lépcsők vezetnek fel (én a lépcsők alatt állok, és a köztük lévő lyukon nézek át)

-Egy hatalmas fehér épületben tanultam, ahol az ablakon át látni lehetett a felhőket

-Gyönyörű tiszta, kék vízben úsztam, és tudtam repülni is pusztán azzal, hogy elhittem, tudok

Néhány régebbi:

-Egy idős óriás térdre borult előttem tiszteletből, így szemmagasságba kerültünk, és ahogy a szemembe nézett, úgy éreztem, testet cserél a lelkünk, kívülről láttam önmagam

-A szüleimmel és a húgommal sétáltunk egy erdőben, ahol besütött a fák közt a napfény. Kívül éltek a mai állatok, de mind szelíd. Beljebb éltek a kihalt fajok, mélyebben a sosem élt fajok, az erdő legmélyén pedig a varázslatok.

Ahogy mentünk beljebb, úgy váltakoztak az évszakok (nyárból éosz)

A késő ősz erdőben találkoztam egy hatalmas elefánttal. Egy sziklán álltam, így kerültem vele szemmagasságba. Gyönyörű, értelmes sötétbarna szeme volt, és ahogy a szemembe nézett, úgy éreztem, mintha szellemileg valami felsőbb állapotba kerültem volna, majd ismét kívülről láttam önmagam.


Gyakran álmodok illatokkal, sőt, zenével is, nem létező zeneszámokkal.


Mi ezeknek az oka?


21L


2015. okt. 1. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Az álmok nem hazudnak, meditálj, elmélkedj!!

de egyedül

2015. okt. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez azt jelenti általában, hogy senkinek nem akarsz rosszat. Békében szeretnél élni és másokat élni hagyni. Ezt jelképezi a tiszta, fehér falú, magas épület. A kék ég jelez egyfajta hitet, vallásosságot (nem kell feltétlenül kereszténynek lenned), taklán hiszel valami túlvilági erőben.

Óriás térdre borul előtted, jelzi, hogy ezt a nyíltságodat és tisztességedet a nálad magasabb pozícióban lévők is el fogják ismerni.

Szüleiddel és húgoddal sétálsz az erdőben, ahová besüt a nap, jelzi, hogy nem vagytok valami nagyon gazdagok, de mindig van kiút, így nyomorogni se nyomorogtok.


Az állatok pedig másokat, barátaidat, kapcsolataidat jelképezik: kívül a ma élő állatok: a mostani kapcsolataid,

Kihalt állatok: régi kapcsolatok, amik elhalványultak az idő során

Sosevolt állatok: jövőbeli kapcsolataid,illetve, amiket szeretnél, és amiket a belső varázsod alkot.

2015. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezeknek nincs jelentésük, viszont érdekes felismerésekre juthatsz az álmok által.Fejlettem lelki, szellemi világod van valószínűleg.

A ragyogó, fehér épület, amiben végtelenbe vezető lépcsők vannak, én is láttam álmomban!Annyi különbséggel, hogy az én álmomban a lépcső alján angyalszerű lények álltak és figyelték, ahogy emberek hosszú sora megy a lépcsőn felfelé.


Ez a testcserés dolog is ismerős.Egyszer a valóságban is volt olyan érzésem, hogy a lelkem testet cserél valami mással, csak én nem láttam magam kívülről, hanem az illető emlékeit láttam a szemem előtt és az ő érzéseit tapasztaltam meg, nagyon különös volt!


De volt olyan álmom is, amiben egy fiúval cseréltem lelket és láttam magam az ő szemével.


Nem létező zeneszámokkal is szoktam álmodni.Ezek a zeneszámok nekem nagyon réginek tűnnek és olyan szomorúak.De biztosra veszem hogy sosem hallottam őket azelőtt.

2015. okt. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sokan a mindennapi életben való dolgaikkal kapcsolatban álmodnak, úgy látszik neked ott minden rendben van, hogy attól függetlenek az álmaid.


Rám legalábbis az jellemző, hogy ha pl. magánéleti v. szakmai nehézségeim vannak, akkor az álmaim arra adnak útmutatást, ha viszont minden rendben van, akkor az életemtől teljesen független dolgokról álmodom.

2015. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én nem tudom megfejteni ezeket, de sejteti milyen ember vagy.

Elfogadod az embereket olyannak amilyenek, szereted őket, szelíd vagy és türelmes. A céljaidat úgy éred el, hogy nem gázolsz át másokon, hanem csak szépen lassan haladsz előre és mikor tiszta az út mész. (Ez konkrétan az első álomképedbről jutott eszembe.

Ja és szépen fogalmazol, választékosan és könnyen olvashatóan. :)

2015. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Uram atyám, te a hülyék paradicsomában jártál..:DD Az álmok emlékek,érzések,gondolatok,képek,hangok összessége. Ebből a szempontból nem nehéz kitalálni mit jelentenek az álmaid, gyakorlatilag egy profilt lehetne csinálni rólad. Ebből az derül ki, hogy ezoterikus vagy és a spirituális felé húz a szíved, legalábbis nagyon szimpatikus számodra ez a világ. Nekem viszont nagyon nem jön be ez a világ. Olyan, mintha Kozsó szavait hallanám. :xD

[link]

2015. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző, ha nem jön be neked ez a világ, akkor honnan tudod, hogy az emberről mennyi mindent elárulhatnak az álmai?
2015. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Az álmok sok mindent elárulnak az ember személyiségéről ezt pedig nem én találtam ki. Egyébként ezt a profilozást pszichológiában is szokták alkalmazni.
2015. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!