Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mik ezek mindennapos álmaim a...

Mik ezek mindennapos álmaim a problémáimról?

Figyelt kérdés

Korábban nagyon ritkán álmodtam.Ezt mindig bántam is,mert szeretek aludni.Eléggé fáradékony vagyok és most jó pár dolog rátesz még a lelki egészségemre is,úgyhogy méginkább leterhelltnek érzem magam,amitől meg méginkább álmos vagyok.

Mostanában azonban megfigyelltem,hogy egyre többet szoktam álmodni.Ezek az álmok meg furcsa mód kapcsolódnak az aznap történtekkel.

Pl: van az osztályomban egy nagyképű lány,aki folyton beszólogat.Egy barátnőmmel beszélgettünk róla,hogy mennyire bunkó mindenkivel.Erre fel az álmomban az történik,hogy a lány épp megtépni készűl,mert vosszahallotta mindezt.

Vagy azt álmodom,hogy álmodom.Szó szerint látom ahogy alszom.

Vagy még tiszta ilyesmiket,amik nemrég történtek meg velem.

Ezek nem jelentenek semmi rosszat,ugye?



2015. okt. 21. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azt jelenti, hogy szorongasz ezek miatt.

Azt mondják,ami nyomaszt, arról álmodsz.

Nem tudom, hogy ez másoknál mennyire igaz de úgy látom, hogy Nálad és nálam is így van.

Én is mindig arról álmodom ami tartósan zavar, amitől félek.

Ez annyit jelent, hogy nem szabadna annyira ezzel foglalkozni, ezen szorongani.

2015. okt. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az agy a múlt eseményeiből megpróbálja kikombinálni a lehetséges jövőképet, ez vagy bejön vagy nem mint a lottó!

Benne van hogy megtudja és esetleg megtép nem, de lehet hogy nem?

2015. okt. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,mindenesetre ennek a megtépésnek szerencsére még nyoma sincs. :)Köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 22. 07:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Ebbe a könyvbe le van írva minden ha komolyabban érdekel a téma!

[link]


vagy itt


[link]

2015. okt. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!