Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha álmomban...

Mit jelenthet ha álmomban visszatérő szereplő életem első, gyermekkori szerelme? Havonta legalább egyszer szerepel az álmomban.

Figyelt kérdés

Soha nem volt vele kapcsolatom, egyszerű gyerekszerelem volt, ovis koromtól, de ő nem tud róla. Osztálytársak, és szimpla barátok voltunk az általánosban is.

Azóta nem találkoztunk(kb 15 éve), mindkettőnknek családja, gyerekeink vannak.

Annyit tudok róla, hogy a felesége hozzám hasonlít, fura de láttam róla egy képet és elsőre olyannak tűnt mint én. Egyezik a hajunk színe, szeme, alakja, a neve kiejtése is(ő amerikai).

Álmomban visszatérő karakter a gyerekkori szerelmem. Vagy, hogy csak sima háttér alak, de van amikor sértegető karakter(beszologat, hogy miért nem mondtam el sose mit érzek) vagy én vallok neki szerelmet, stb.


Nagyon fusztráló, hiszen a valóságban boldog vagyok a férjemmel es a gyerekkel. Szerintetek miért lehet ez?


2015. okt. 23. 08:51
 1/8 szörny legenda válasza:
szerintem az a baj hogy legbelűl még mindig szereted és ezt nem akarod bevallani magadnak mert mondtad hogy vannak gyerekeid és férjed de a volt osztálytàrsad is lehet hogy szeret/szeretett vagy azt hiszed hogy szerelmes beléd a kép szerint(ami nincs kizárva)és újra előjött ez a szerelem de az a fontos hogy bevald magadnak hogy mi érzel.pont.
2015. okt. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hiányzik neked
2015. okt. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell ezt túlfetisizálni, szerintem biztos van Facebookja, keresd meg(vagy ha neki nincs, nézz körül az ominózus oldalon, biztos van közös ismerősötök) , keresd meg, beszéljetek, esetleg találkozzatok személyesen, ha ő is úgy érzi, van értelme.


Amúgy 15 év alatt rengeteg minden történt, ha az utolsó találkozásotok nem fájó élmény volt számára(nem veszekedtetek, stb.), akkor bizonyára örömmel fog veled találkozni. Hogy a szerelmedet viszonozná, azt viszont kétlem. Ez nem így megy. Egy normális ember(hacsak azóta nem vált el, de ez már más tészta lenne) nem égeti fel maga mögött a hidakat egy kis kalandért, ami vagy bejön, vagy nem(de mivel ezt senki nem adja írásba, hogy fellobban valami, inkább vagy nem - főleg, hogy ez kétemberes dolog.)


Szóval keresd meg, beszéljetek, aztán úgyis meglátod, de arra mindenképp jó lesz, hogy lehiggadj.

Utolsó mondatodban azt írod:"a valóságban boldog vagyok a férjemmel es a gyerekkel", ha ez így van, és nem gyullad fel a görögtűz, akkor találkoztok, beszélgettek, és kész. Lehiggadsz. Ő hazamegy, és te is hazamész. Minden marad úgy, ahogy volt.


Minden más esetben viszont, függetlenül attól, hogy ő összejön-e veled(össze akar-e, vagy sem), azt kell mondanom, hogy - mégegyszer mondom, tőle függetlenül - az a helyzet, hogy a jelenlegi kapcsolatod valamiért kevés neked(hogy ez a nemi élet miatt van, vagy érzelmi okokon (érzelmek hiányán) alapul-e a dolog rákfenéje, ezt meg neked kell kiagyalnod... De ne agyalj rajta túl sokat, ezt az ember úgyis belülről érzi. Ha nem érzel semmit, akkor nincs min sakkozni, agyalni, akkor meg lépj tovább!Élj egyedül (ha az jobb), vagy vesd bele magadat újra az ismerkedésbe. A gyereknek persze ezt fokozatosan kell beadagolni, nem egyik napról a másikra!(Persze ha a gyerek 20 éves, vagy felnőtt, akkor nem kell nagyon mit adagolni, normális körülmények között meg kell értse, hogy te ebben a szituációban, amiben vagy jelenleg, fuldokolsz, és így, vagy úgy, de ebből lépni akarsz.)

2015. okt. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez már inkább csak egy bosszantó gyerekkori emlék, mint szerelem. Én biztos, hogy nem akarok töle semmit. Különben nem lennék együtt a párommal. Soha nem jutna eszembe megcsalni, miért is tennem? Neki fajna, nekem rossz lenne, ne beszelve arról, hogy az mar nem kapcsolat lenne, hanem valami más. Amugyis, ha másra vagynék nem lenne a 6 hós a kiságyban. Mi értelme lenne tönkretenni 2 családot?

A másik fél? Mi van vele, öszínte leszek nem nagyon foglalkoztat. A felesége képein látni, hogy boldog. Miért kellene ezen bolygatnom barmit is ostoba álmok miatt. Ő szinte a világ másik felén el, egy hitközösség vezetője, boldog 6 gyerekes családapa. Most minek keressem fel egy gyerekkori emlek miatt. Maximum kiröhögne. Mit ne mondjak én se teszek mást, röhögök ezeken az ostoba álmokon. De már komolyan bosszant, hogy nincs jobb dolga az agyamnak, mint a régi időkön gondolkozni.

Azért köszönöm a tippeket, kedvesek vagytok. De sajnos az álmok már csak ilyenek. Megfejthetetlenek. Lehet kimerült vagyok és az agyam a gyerekkoromba akar visszavinni, mert akkor minden könnyebb volt, és az a fránya gyerekkori szerelem a legerösebb pozitív érzelem amire emlékszik, és azt hiszi, hogy az jó és nyugtató. Hiszen akkor nagyobb gondom se volt... Nah, mindegy. Köszönom a válaszokat!

2015. okt. 24. 03:19
 5/8 szörny legenda válasza:
lehet az idegesít hogy sose mondtad el neki hogy szerelemes voltál belé ha legalább megírnád neki lehet hogy nem álmodnál ilyeneket tudom hogy nehéz nem is muszáj sőt lehet nem biztos hogy e miatt van
2015. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazad van. Foglalkoztat belül, hogy mi lett volna, ha. De azt hiszem, hogy ez egy olyan dolog lesz amire sosem kerül sor. Vagy talán egy osztálytalálkozon, ha szóba kerül. :)

Lehet, túl kiváncsi a tudatalatim. Azt hiszem erre sose kapok választ, hiszen hiába mondaná azt az illető, hát igen, én is szerettem volna valamit, lehet, hogy kész katasztrófa lett volna, ami ugye már biztosan nem fog kiderülni, hiszen nincs időgépem. :)

2015. okt. 25. 21:33
 7/8 anonim válasza:

látom régi a poszt, de

Szerintem ez nem jelenti azt hogy te ne szeretnéd a férjed és a családod. :)

Az emberi agy nehéz téma, én nekem is volt egy első nagy gyerekkori szerelmem akivel óvodás koromtól álmodtam sokszor, azután is, hogy nem talákoztunk-akkor esélytelen volt mert tökmag voltam hozzá észre se vett volna (beteg is lett volna ha igen :D ) De aztán újra találkoztunk huszonévesen amikor már nem számított nagynak korkülönbség. Akkor meg én tetszettem neki és udvarolt XD. De én a mostani férjemet választottam akkor, belé lettem akkor szerelmes, és tudtam hogy vele nem működne hosszú távon a dolog. Aztán akkor ő is rögtön összejött mással, de mi barátok maradtunk sok évig, sajnos nem tudni miért vége lett. Talán pont azért mert sosem voltunk őszinték egymáshoz, sosem mondtam el hogy tetszett régesrég és hogy mit gondolok, ő sosem vallotta be, hogy tetszem neki ,csak egyértelmű volt, meg többször hívott randizni, én pedig mindig kibújtam alóla mert féltem, hogy ha elmondom mit gondolok nem leszünk barátok sem. Aztán örültem, hogy kapcsolataink mellett barátok maradtunk, de aztán ahogy telt az idő a sok kimondatlan meg nem beszélt érzés tönkretette a dolog. Erre persze csak utólag jöttem rá, legalábbis szerintem emiatt halt el a barátság. Én a mai napig álmodom vele évente 1-szer vagy 2-szer. Sokat agyaltam néha miért, és arra jutottam amit itt valaki írt, hogy pont azért mert sosem mondtuk el egymásnak ki mit érez. Ha egyszer véletlen újra találkozunk vagy beszélünk én el fogom neki mondani a dolgot és ezzel lezárom az egészet. :) Nálunk erre pici az esély de remélem egyszer te is megteszed ezt osztálytalin vagy talán már meg is tetted és akkor lezárod magadban. Azért ha még olvasod majd írd meg mi történt azóta.

2022. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad. Én nem hiszem, hogy mostanában fogok vele találkozni. De lehet megfogom próbálni amit tanácsolsz. Igen, lehet, hogy amiatt van, hogy nem volt vége a történetnek sose.
2022. nov. 9. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!