Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van jelentése ennek az álomnak?

Van jelentése ennek az álomnak?

Figyelt kérdés
valami valami faházhoz mentem ki tudja kikkel kirándulni, és valami busszal mentünk... aztán ilyen szokásos stílussal, unottan leszálltam, aztán volt ott pár ugyanolyan cuccba öltözött fiatal csaj... sütött a nap, zöld lombú fák voltak, talán valami tó... nyár lehetett. Az a pár csaj egy sima fehér hosszú ujjúban volt, meg egy rövid farmerba... én hosszú melegítőbe, pólóba, pulcsiba, és kabátba... fura, biztos fáztam. Aztán elkezdtem bemenni a házba, a vállamon volt egy táskám. Volt ott még pár szervező, vagy ilyen... túravezetőféleség. Elindultam a házba, és megálltam valami előszobaféleségbe, levettem a kabátot, erre láttam, hogy az egyik csaj idejön hozzám, és csak úgy megölelt, hozzám simult. Aztán megfogta a kezem, elkezdett húzni maga után, és elkezdi: "körbevezetlek". És közbe úgy mosolygott, mintha élete legboldogabb napja lett volna...

2015. okt. 27. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Megtaláltad önmagad. Amíg nem találod el vagy veszve.
2015. okt. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Zsír... de nem érzem, hogy bármit találtam volna, főleg nem önmagam.
2015. okt. 27. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!