Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fényes gömb, fekete alak,3...

Fényes gömb, fekete alak,3 gyerek ajándékba. Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy volt valami természetfeletti erőm, egy fényes gömböt tartottam a tenyeremben, pontosabban lebegett a tenyerem felett. Aztán jöttek hozzám, kinyitottam az ajtót. Egy fekete alak volt, megijedtem tőle. Aztán láttam, hogy hozott nekem 3 kislányt, és azt mondta, nekem kell vigyáznom rájuk.

Ja és egyik délután pedig mindkét tenyerem közepén szabályos kör alakban először hideget majd meleget éreztem jó pár másodpercig.

Szerintetek mit jelentenek ezek a dolgok?



2015. nov. 6. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Azt jelenti, hogy...
2015. nov. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fekete férjed lesz és 3 gyereketek fog születni.
2015. nov. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezedben az erő,és hatalmas feladatot,és felelősséget kapsz a létezéstől! A Sorsod, a te kezedben van! Segítened kell ,majdanegy gyermekre, a benső gyermekedre is, és egyúton a 3as szám, a szent hármasság jele!
2015. nov. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!