Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez a politikai jellegű álom...

Ez a politikai jellegű álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Az utca egyik oldalán demounstráltunk egy párt mellett velünk szemben meg az utca másik oldalán meg egy másik párt demonstrált magáért de ők voltak kb. 3-man mi meg vagy 30-an és azt vettem észre hogy a másik párt egyik embere összeesik és a földön öntudatlanul motyog magában közben az út közepén felé mászott én odamentem és lehajoltam hozzá hogy jól van e közben az úton jöttek pártfeliratú kocsik ezért az út közepér húztam és én is lefeküdtem hogy feletünk elhaldjon az a vagy 10 pártfeliratú autó!

2015. nov. 23. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz tudsz dönteni ha választásra kerül a sor. Menj el szavazni de jol fontold meg mire teszed a voksod.
2015. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Az LSD rossz móka , Obamával véletlen nem álmodtál ? Csak mert meg akarom neki köszönni a tegnap esti bulit .
2015. nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Uh, szerintem fizess elő más tv csatornára is mint az M1... Túl sokat nézhetted akkor, amikor!
2015. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

# 3

Nem nézek TV-t :D

2015. nov. 24. 18:59
 5/7 A kérdező kommentje:

# 2

Látom te se sokat olvastál az LSD-ről!

2015. nov. 24. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Látod ? Hogy találtál meg ? :)
2015. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

# 6

Mivel a szememel olvasom a flamejeidet ezért látom töki!

2015. nov. 25. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!