Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mikor álmodunk és látunk az...

Mikor álmodunk és látunk az álmunkban embereket azokat már láttuk valahol az életben vagy csak az agyunk képezi a testet és az arcot nekik?

Figyelt kérdés

2015. dec. 12. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Már láttuk csak nem figyeltünk fel rá, vagy régen.
2015. dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mar en is gondolkodtam ezen...de szerintem az nem lehet h az agyunk kitalal egy embert..biztos lattuk mar metron,villamoson stb.. csak nem figyeltunk ra /egy pillanatra lattuk
2015. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer olvastam erről, csak olyanról álmodunk, akit valaha láttunk már, lehet fel sem tűnt, de az agyad elraktározta.
2015. dec. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én már arról is hallottam, hogy több az agyad mondjuk több olyan személyből alkot egy személyt az álmodban, akiket már láttál valaha, de csak néhány pillanatra.
2015. dec. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsi, az első "több" nem kell. :)
2015. dec. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Valószínűleg már láttuk valahol azokat az embereket. De az agyunk képes olyan embereket is megformálni, melyeket nem látunk soha azelőtt. Általában az agyunk a vizuális információból gyúrja össze ezeket az arcokat. Mondjuk láttál valahol valamikor egy személyt és az ő jellegzetes arcvonásait oda képzeled egy másik arcra, de nem csak az arcokat tudja összegyúrni a tudtunk, hanem testrészeket is szürreális dolgokat, vagy bármi mást. Viszont ezek mind olyan információból születnek, amiket előtte már látunk valahol. Gyakran ezért nem tudod hová tenni, amikor egy ismeretlen személlyel, ismeretlen hellyel álmodsz.
2015. dec. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!