Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sokszor nagyon le vagyok...

Sokszor nagyon le vagyok lassulva álmomban. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Általában ha verekedés, helyváltoztatás történik, mindig le vagyok lassulva. A tudatom teljesen ép, de a végtagjaimat nem tudom normálisan mozgatni.

2015. dec. 21. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerős, velem is előfordul, kellemetlen érzés. Vagy ha segítségért akarok kiáltani és alig jön hang a torkomon. Tehetetlenség. Talán valami olyasmi játszik szerepet az életedben, ami foglalkoztat, ugyanakkor tehetetlen vagy ellene.
2015. dec. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cicuskam XD válasza:
Valószínűleg túlterhelted magadat valamivel így az agy lelassul és lassabban reagál. És ezt érzed te is hogy lassú de ép az elméd. Ilyen volt velem is és tényleg kellemetlen, de nem igen lehet ellene mit tenni.. :) Kicsit kapcsolj ki pihenj és nem hiszem hogy lesz még ilyen. :)
2016. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!