Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van olyan közületek, aki...

Van olyan közületek, aki mindig szépeket álmodik? Vagy ismertek ilyen embert? Én nem emlékszem arra, mikor álmodtam utoljára rosszat. Ez jelent valamit (freudi terminológiában)?

Figyelt kérdés
2015. dec. 24. 22:17
 1/4 opened paradise válasza:

Békés a lelked,nem filózol hülyeségeken elalvás előtt és mákod van.

Ennyi.

Én mondjuk tudom irányítani az álmaimat,de van,hogy rosszul kezdődnek el.

2015. dec. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mit is szoktam... Ha a tetteket nézed, vagy ha a hangulatot, vagy az érzéseket, amik épp érnek?

Mert legutóbb két oroszlán tépett valószínűleg ketté, de egy cseppet sem érdekelt, vagy fájt, vagy akármi. Főleg hogy Isten módban szoktam álmodni, simán tudok testet váltani, így nem számít. Általában tudom hogy álmodok, akkor csak nagyon ritkán tud bármi is megijeszteni.

VAgy rossz, ha uralom a világot, ami tulajdonképp miattam létezik?

Vagy épp csak hagyom történni a dolgokat és meghalnak páran, akikről ugye azt se tudom kik.Szóval mi is a rossz?

2015. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, az álmaim általában semlegesek, vagy jók. Nagyon ritkán álmodok rosszat. A legutóbbi is tavaly volt, annyira paráztam egy vizsga miatt, hogy álmomban megbuktattak....
2015. dec. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én már 5 éve nem álmodtam jot, de mondjuk nem is azért volt rossz mert féltem, henem mert éreztem bánatot meg depresszior de jokat nem
2015. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!