Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom sokszor azt,...

Miért álmodom sokszor azt, hogy megcsalom a barátomat?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 3 hónapja van barátom, és szeretem. Ennek ellenére már vagy tizedszer álmodtam azt, hogy megcsalom. Ez elég ritkán olyan emberekkel történik, akiket még soha nem láttam, legtöbbször viszont ugyan azzal a fiúval. Ezzel a fiúval én régebben majdnem összejöttem, tehát csak randiztunk néhányszor - már nem vagyunk beszélő viszonyban úgy fél éve, de köszönünk egymásnak.

Álmomban is tudok arról, hogy van barátom, ezt úgy értem, hogy még végig is gondolom az egészet, és hezitálok, hogy megtegyem-e.

Miért álmodom folyton ezt? Nagyon bűntudatom van, pedig a valóságban még sosem csaltam meg senkit, és nyilván nem is szeretnék. Lehetséges, hogy még nem felejtettem el teljesen a másik fiút, vagy mit jelenthet ez az álom?


2015. dec. 25. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

A fantázia olyan gondolat, ötlet, fogalom, aminek az elmében megszületett képe felizgat minket.


A fantáziák nem azonosak a vágyakkal. A fantázia tudat alatt jön létre. Pont emiatt képes átlépni olyan határokat, amiket a józan ész nem tenne meg. Remélem ez tiszta :)


A legáltalánosabb NÕI fantáziák leggyakoribbja a "Szex egy teljesen idegen sráccal".


Valahol a semmi közepén ott egy szórakozó hely. Lemész és egy nagyon csinos pasi ott táncol, te rámosolyogsz akaratlanul is (úgysem veszi észre). Majd elveszted szem elõl. Egyszer az árnyékból elõlép, és belefolytok egy érzéki beszélgetésbe. Felhevül a hangulat, beindul köztetek valami. Egy forró gátlások nélküli felszabadult szex követi. Nem tudod a nevét, nem tudod a számát, nem tudod hol lakik. Amit tudsz, hogy hatalmas határtalan az élvezet. 1 éjszaka és le van zárva.


Ez a leggyakoribb fantázia, de miért?

Azért mert eszeveszettül szexi? Meglehet. A másik az, hogy a nõk egy része nehezen tudja elengedi magát a saját nemi életében. Félnek a bûntudattól, a szégyentõl, mások megítélésétõl az alkalmi szexet illetõen. Ezért ez a fantázia sokszor elég mélyen szunnyad meg az agyban és nem sokan nem szeretnék megvalósítani. Nem vágynak rá, de képzelõdnek róla.


Az, hogy az agy nem mindig a valóságban pörög. A fantáziák egy nagy részének nagyon kevés köze a valósághoz. Az, hogy valaki arról fantáziál, amit ép ésszel nem tenne meg, az nem azt jelenti, hogy legapróbb porcikája valaha is arra vágyna, hogy ez meg is történhessen!

Ezért nem lehet hibáztatni. Ez nem megcsalás.

Bár lehet, hogy nincs miden tisztában a kapcsolatotokban, de nem ettől lesznek ilyen álmaid.

2015. dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha már álmodban is megcsalod a pasid akkor az életbe se lehetsz különb. A csajoknak nincs joguk megcsalni a párjukat ezt jegyezd meg.
2015. dec. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak köszönöm, azoknak, akik privátban írtak, szintén.

A másodiknak pedig üzenem, hogy mint leírtam, nem tennék ilyen a való életben, ezért kérdeztem, miért álmodom ezt.:)

2015. dec. 25. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Éhes makk disznóval álmodik!
2015. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl görcsösen akarod azt, hogy ne tegyél semmi olyant, amit a barátod rosz szemmel nézne.

A tudatalatti meg persze üzen, hogy ha ilyen görcsösen akarod ezt épp az ellentétjét fogod elérni és roszra fordulnak a dolgok.

A másik fiú az abban befolyásolhat , hogy van benne valami egyedi ami megfoghatott benne.

Persze ez csak személyes meglátás.

2015. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2015. dec. 25. 23:14
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Na tesék mer mágin álmot fejtek mint egész éjjel,lásuk csak...


Lehet ,hogy tudat alatt megakarod csalni ,

esetleg nem geredsz a másik fiura vagy ijesmi ?

Kérdezd meg a másiktól nem álmodja-e ,hogy megcsal téged .

Vagy télleg csald meg és akkor talàn elmúllik !

2015. dec. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!