Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mindíg ugyan azt?

Miért álmodom mindíg ugyan azt?

Figyelt kérdés

Mindíg ugyan azt álmodom pontról pontra már 3 napja. Ez előtt is álmodtam ugyan ezt, de nem ugy hogy egymás után 3x is...

Az álom:

Kórházban szülök egy gyereket (aki mindig fiu). Elválok az apjától, de ő ugyan ugy gondját viseli mint én., és szerelmet vall nekem meg ilyenek..


Miért álmodom ezt?!

17 évesen én még nem akarok gyereket, tehát nem mondhatjuk azt hogy azért álmodom mert most szeretnék.. Majd idővel.. :D


2016. jan. 7. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, az ilyen gyakori álmok általában akkor fordulnak elő, amikor sokat foglalkozol az álom témájával. Ez esetben szülés, házasság, szerelem, meddig mehet el a szerelem felelősség nélkül, mennyire lehet tartós egy válás (szakítás)?

A gyerek nyilván a szerelmet, és az általa nyújtott boldogságot szimbolizálja.

Javíts ki, ha tévedek, nem tudom, mikre gondol egy 17 éves lány.

2016. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sokszor álmodunk olyasmit amire még csak nem is gondolnánk ,hogy gondolunk.Ez így elsőre hülyén hangozhat de a tudatalattinkban sok olyan dolog rejtőzik amiről nem gondolnánk ,hogy ott van.Nézz utána.Nem véletlen,hogy valakinek a tudatalattiját hipnózissal tárják fel.
2016. jan. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az álmokat nem egyenes értelemben kell érteni, hanem szimbolikusan. Azért álmodod ezt többször, mert fontos az üzenete és még nem értetted meg.


Ajánlom ezt az álomjelkép szótárt.

dreammoods.com

2016. jan. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A visszatérő álmoknak üzenet jellege van. Ezekkel foglalkozni kell, meg kell próbálni megfejteni.


A jelenlegi infok alapján én nem tudom megfejteni, mivel egy csomó körülményt is ismerni kellene, de mivel visszatérő álmok, ezért neked meg kellene tudnod fejteni.

2016. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemrég utána néztem az álmos könyvben, azt irja hogy ez azt jelenti: Szivem szerint szeretnék már gyermeket és álmomban meg is jelenik az anyai ösztön, de az eszem azt mondja hogy még ne! :)
2016. jan. 9. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!