Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az, hogy egy...

Mit jelenthet az, hogy egy héten belül kétszer is azt álmodtam, hogy medve elől menekülök?

Figyelt kérdés
Az elsőre nem igazán emlékszem, csak az maradt meg, hogy valamiképp a medve "szigetecskéjére" kerültem az állatkertben, és sikerült megúsznom a medvetámadást, de amikor a sziget szélére értem futva, ott volt egy árok, mint a váraknál, ami azt a célt szolgálta, hogy a medve ne tudjon elmenni a szigetéről. És beleugrottam a vízbe. A többire nem emlékszem, arra sem, hogy megsérültem-e. A másodikban is ez történt nagyjából, csak arra még emlékszem ebből, hogy a helyszín más volt, és a keresztszüleimmel voltam, de ők csak a szigeten kívülről nézték.(a szigetet nem kell nagynak képzelni, csak mint egy állatkerti medve élőhely) Nagyon féltem, és itt is beleugrottam a vízbe, nagy-nehezen a másik parton ki is jöttem belőle, de előtte még valahogyan megsérültem, szerintem a medve és a vízbe ugrás által is. Az még rémlik, hogy megfogtam a csuklóm, és éreztem, hogy nagyon-nagyon gyorsan ver a szívem, és valamiért azt gondoltam azért, mert sok vért vesztettem. És tudom, hogy a talpamon is volt egy kisebb seb. Ez az álom mit jelenthet?

2016. jan. 24. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sokszor szoktam álmodni medvével.Medvével és az erdővel.Valamilyen módon a medve kapcsolódik hozzád.Valami régi emlék gondolom.
2016. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy egy emlék miatt lenne. Bár...szerintem mielőtt elaludtam a farsangon gondolkoztam, és hogy az öcsém oviban medve volt... De ez a 2. álom előtt volt...Nem tudom, ilyen apróság ennyire átformálva megjelenhet az álomban?
2016. jan. 24. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Nagyalvó!


Általában az állatok,álmainkban az ösztöneinket jelképezi,és a medve,a vadságot,a nyers erőt,és az agresszivitást.(látsd Oroszország.)


Legnagyobb valószínűség szerint,saját agresszív ösztöneid elől szoktál menekülni álmaidban is.


Az ösztöneinket rendszerint lehetetlen legyőzni,de lehet idomítani.Az egyik idomítási eszköz a tüzes vas,melyet akkor használ az élet,amikor ösztöneink tűzbe borítnak.Jobb ezt megelőzni más eszközökkel,mint pl.a kockacukor.Amikor ösztöneink engedtek felsőbbrendű akaratunknak,amit erkölcsi rendszerünk határoz meg,keveskedünk testünknek valami ajándékkal.

Van,egy veszélyes,de hatékony idomítási eszköz is,mégpedig a játék.Ebben próbára tesszük ösztöneinket,hogy meddig mehetünk úgy el,hogy a medve ne harapja le,a fejünket.Pl.Barátnőnkkel megeggyezünk,hogy előjátékunkban meddig megyünk el,és ha a fene fenét eszik is betartjuk.(Vigyázat!Ha túl messzire megyünk,a medve utolér!)

2016. jan. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz.
2016. jan. 25. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy a sör nem sör, a nő nem ember, a medve pedig nem játék.
2016. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!