Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha kígyóval álmodok?

Mit jelent, ha kígyóval álmodok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap este azt álmodtam, hogy egy kígyót hordoztam magammal (ebből gondolom, hogy a sajátom volt), egy teremben voltam pár idegen emberrel, akik nézegették, fogdosták. Erre én el akartam tenni a "dobozába",mire az belém mart. Nem fájt különösebben,de nem is volt kellemes.Szétfeszítettem a száját,néztem a marás hejét a kézfejemen, majd betettem a helyére és felébredtem.

Ha valaki esetleg tudna rá valamilyen magyarázatot,azt megköszönném. Olvastam egy csomó jelentést különböző oldalakat,de össze-vissza írkálnak rajtuk. Egyik általam olvasott jelentést sem igazán tudom magamhoz kötni.

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. jan. 31. 22:12
 1/1 anonim válasza:
Nem mindegy, hogy férfi vagy-e vagy nő. A kígyó egyrészről fallikus szimbólum, tehát vmi olyan jut eszembe, hogy a szexuális erődet tartod a kezedben, az álom üzenheti, hogy ezzel van most dolgod. Másrészt álomban az állat az ösztönösséget, jó értelemben vett agressziót, a külvilág elvárásaitól mentes reagálásokat jelenti. Az, hogy ezt a kezedben tartod és nálad van a doboza, amiben lakik, mindenképp jót jelent, azt, hogy kapcsolatban vagy az ösztönlényeddel. Az, hogy ez téged mar meg, viszont jelentheti, hogy még nem mered ezt megjelenni, elfojtod. harmadrészt a kígyó a gyógyítás, gyógyulás szimbóluma is, szerintem valami ösztönösen gyógyul a lelkedben, nem lennék meglepve, ha valamilyen párkapcsolati konfliktusod lenne most a mindennapjaidban.
2016. febr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!