Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mire utalhat az álmom: többszö...

Mire utalhat az álmom: többször álmodtam már, hogy egy magas emelet erkélyén állok a kisgyermekemmel, annyira féltem a kicsit, hogy ki ne essen és inkább én emelem át a lábam az erkélyen, erre riadok fel éjjel. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Többször nézegettünk az utóbbi időben lakásokat, mert vásárolni szeretnénk. Egyik alkalommal egy 4-ik emeletin néztünk, félelmetes volt a körfolyosó, legalábbis nekem, amikor kinéztem az erkélyen mindjárt a kicsire gondoltam, nehogy kiessen. Azóta álmodom és akkor riadok fel, amikor már majdnem az egyik lábam átemelem a korláton. Utalhat ez a látvány utáni álom valamire? Mit gondoltok miért tér vissza gyakran? ffi.4o-es!

#körfolyósó
2016. febr. 4. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Azon a véleményen vagyok, hogy az ember teremti meg magának a valóságát a gondolataival, és ezért nem szabad szabadjára engedni a gondolatokat. Szóval, ha nappal eszedbe jut ez a meglehetősen borzalmas kép, inkább helyettesítsd ezzel: nagyon erős, biztonságos korlát mellett ül és önfeledten játszik a szomszéd gyerekkel a kisfiad - vagy valami ilyesmit.

Előbb-utóbb az álmodban is az fog megjelenni, amit nappal gondolsz (tapasztalat!).

Vagy: ne keress emeleti lakást.

2016. febr. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!