Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom? Van...

Mit jelent az álmom? Van bármiféle jelentősége?

Figyelt kérdés
Ma este nagyon furát álmodtam.Meleg nyári nap volt,nagyon szépen sütőtt a nap,én a villamos megállóban várakoztam.Körülöttem kertes házak,majd meglátok egy házaspárt.A kertben tevékenykednek,majd valamin hirtelen össze vesznek.A férfinek egy hegyes tárgy van a kezében,amit hirtelen a nőbe szúr,majd rádobja az égő máglyára,amin a gyomokat égették.Én sokkot kapok,elkezdek futni,tárcsázom a rendőrséget,de érzem,hogy a férfi tudja ,és jön utánam.....Anyukám pár évvel ezelőtt említtette,hogy Ő ennyi idősen azt álmodta,hogy egy kínai férfi fejbe lövi.Az álmomban a férfi kínai volt.Van ennek bármiféle jelentősége?

2016. febr. 22. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs.
2016. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hat ennek bizony van jelentése,az első válaszoló téved.

Az üldözés, menekülés azt jelenti,hogy félsz egy nagyobb megmérettetéstőlmegmérettetéstől,vagy nem akarsz felelősséget vállalni a tetteidért.

Érdekes álomkép a nyugodt,békés körülmények hirtelen átváltozása,talán valami ilyesmi történt az életedben is..

na persze nem kell komoly dolgokra gondolni,csak mondjuk eddig jó jegyeid voltak,és rontottál..vagy valami hasonló.A házaspár veszekedése utalhat a Te szüleidre is,összeveszhetnek.persze az álmok túloznak,maximum egy kisebb veszekedésről lehet szó.

Az égő,tüzes tárgyak (máglya,pisztoly) félelemre utalnak,félsz az erőszaktól,hogy gyengének tartanak,vagy titkolsz valamit.

Annak is van jelentése, hogy az anyukád álmában és a tiédben is egy kínai férfi a negatív szereplő.Valami rossz élményetek van a kínaiakkal kapcsolatban...vagy csak egyszerűen nem szimpatizáltok velük.

Az álmodban jót teszel,hogy hívod a rendőrséget.Ez arra utal,hogy a valóságban is ilyen ember vagy,segítőkész,becsületes,és elítéled az erőszakot.

Én sokat olvastam régen az álmokról és jelentésükről,érdekel a téma :) meg hát logikus is.Remélem tudtam segíteni :)

(kort nem írok,mert elég fiatal vagyok de nem szeretném,hogy iatt ne vegyenek komolyan.)De amúgy lány vagyok. És bocsi,amiért ilyen későn írtam :)

2016. febr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!