Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » KORONG voltam almomba es...

KORONG voltam almomba es menekultek a geppuska elol. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
3600an mentunk a harcba de kb 20an eltuk tul, az egyik en voltam. Tarsammal az utolso menekules kozben futottunk, de ot a geppuskazapor kinyirta. En korong (kb 1 meter atmeroju) formajaban menekultem es a homokbol belecsusztam a tengerbe es eluszkaltam. Miert almodom azt hogy egy korong vagyok? Mit jelent? A kerdes teljesen komoly, koszonom a valaszokat
2016. márc. 6. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen korong?:)


[link]

Hoki?

2016. márc. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jegkorong vegulis, igen.
2016. márc. 6. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nagyon cukin és édesen uszkáltál, miután gyorsan becsuaszkáltál a tengerkébe:)

Szívesen megölelgettelek volna:D

Aztán miután kimentelek a legpuhább helyen tárolnálak egy barokk, gótikus vagy áltad kívánt álom stílusú szekrényen. Ahol senki sem ütögethet, csak gynyörködhetnek benned!!!

2016. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent? Ne zabálj lefekvés előtt.
2016. márc. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem játszol sokat a cs goval és valamilyen agyaggalamb lövészet játékkal?
2016. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!