Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek az ilyen álmok?

Mit jelenthetnek az ilyen álmok?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy ez miért van,mit jelenthet(lehet,hogy semmit:D)Szóval,kiskoromban(kb.6 éves koromig)nagyon gyakran álmodtam az,hogy megfulladok,általában vízben.Ilyenkor álmomban kívülről láttam magam,de éreztem,ahogy elfogy a levegőm.Próbáltam úszni(A valóságban tudtam) de mindig megfulladtam.Nagyon rossz volt.Ezek az álmok viszont egy idő után elmúltak,és teljesen más fajták léptek a helyükbe.Logikátlan hülyeségek.100% baromság,de az érzelmek nagyon erőteljesek.Egyszer például,nem régen azt álmodtam,hogy anyukám meghalt.(Igazából mindkét szülőm él,nagyon szeretem őket,és még egy hozzám közel álló ember sem halt meg) Szörnyű érzés volt,de közben a legjobb barátnőmmel laktam,egy sípásípályánAztán anyukám újraéledt.Na,de ez nem a leghülyébb álmom!Volt már dzsungelfa tetején vízibiciklit toló kisgyerek,nyupat sétáltató plüsskutyagyilkos néni,,stb.Ezek az álmok nem zavarnak,sőt,általában a barátaimmal hatalmasakat röhögünk rajtuk,de érdekelne,mit jelenthetnek.Bármi ötlet?

2016. márc. 17. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem jelentenek semmit. Én is álmodtam már mindenfélét össze-vissza. Egyedül az kellemetlen, amikor fiktív dolgokat próbálok megoldani álmomban.
2016. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Fanni!

Álmaink ugyanabból az elménkben születnek,mint nappali gondolatunk,csak a jobbfelében.Aki értelmes,annak nincsennek bolond álmai,csak értenünk kell azokat.

Az álomban,az elme,a nappali megoldatlan problémákat igyekszik megoldani úgy,hogy kihelyezi azt egy szimbólikus fantáziafilmbe.

A fulladásos álmod születési nehézségedre utal.Valószínűleg majdnem megfulladtál,vagy újra kellett akkor éleszteni.

Anyukád halála álmodban,valamilyen bűntudatodra utal.

Az elszabadult fantáziával megálmodott abszurd álmaidra is van racionális magyarázat.Olyankor rendszerint az álom hangulata,az az érzés bír jelentőséggel,amit az álomban éreztél.

2016. márc. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aha!:) Köszi a válaszokat,így kb.értem.És utolsó:amennyire én tudom,semmi probléma nem akadt a születésem közben
2016. márc. 20. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!