Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezzel a lánnyal?

Miért álmodtam ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés
Tegnap este és azelőtti este is szerepelt az álmomban egy lány, a buszon szoktam látni, nincs semmiféle kapcsolatunk, eszembe sem szokott jutni, akkor hogylehet hogy 2x is szerepelt az álmomban?

2016. márc. 25. 10:40
 1/4 anonim válasza:
Nagy valószínűséggel ez teljesen véletlen. Ha tetszik az a lány akkor lehet azért álmodtál vele, ha meg nem akkor meg (gondolom én) azért mert sűrűn látod és megjegyezted már az arcát. Olyat is hallottam már hogy akivel álmodunk az gondolt ránk elalvása előtt.
2016. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az agyad általában megjegyzi az arcokat. Nem lehet, hogy tetszik Neked vagy ilyenek? A tudatalattid foglalkozik vele! :-D
2016. márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kezdetnek belemászik a fejedbe, hogy legközelebb már ismerősként tekints rá, és könnyebben a bizalmadba férkőzzön. Valószínűleg meg akar ölni.
2016. márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj neki vissza!! :)
2016. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!