Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 17 éves lány vagyok mikor...

17 éves lány vagyok mikor 5éves voltam mikor meghalt az öcsém és azóta van egy visszatérő álmom. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Sokszor álmodom azt hogy zuhanok egy sötét mélységbe s ugy ébredek fel mintha az ágyamba estem volna.. s mindig le vagyok izzadva a szívem pedig ki akar ugrani a helyéről mit jelenthet ez vagy miért álmodom mindig ugyanezt? Illetve mit tudok tenni ez ellen?

2016. márc. 28. 03:39
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Azt jelenti, hogy nagyon megviselt az elvesztese, a hianyaval "kicsuszott alolad a talaj". Szerintem keress fel egy pszichologust, akivel tudnal beszelgetni errol. Lehet, hogy mivel te is kicsi voltal meg, elfojtottal magadban dolgokat, de most elerkezett az ido a gyaszra.
2016. márc. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Biztos fontos volt neked és nagyon szeretted:) Ez ellen? Annyit tudsz tenni, hogy elfogadod ami történt...
2016. márc. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Legalább tudod a visszatérő álom okát.

Nyílván az a baj, hogy nem dolgoztad fel. Esetleg hibásnak érzed valamiért magad?

Ilyen oka lehet. A lényeg, hogy tudd mi bánt, és próbáld meg legyőzni.

Ha ez nem sikerül, akkor tudatos álmodás megtanulásával szállj szembe magával az álommal.

Ha ez sem válik válik be, akkor egy jó psichológus segít.

2016. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen zuhanásos-felriadós álmok mindenkinél előfordulnak. Az öcséd halálától független dolog.
2016. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A sötét mélységbe zuhanást álmodja mindenki,amikor vérnyomása drasztikusan zuhan.Ez lehetséges,ha álmod elnyomsz egy ütőeret a nyakadon a párnával,vagy plüsállattal.Esetleg születésedkor nyakadra tekeredett köldökzsinór fojtását is újraálmodhatod.

A mélység egyébként, egy misztikus,félelmetes világot jelképez álmainkban.

2016. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!