Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ennyi szörnyűsé...

Miért álmodtam ennyi szörnyűséget egymás után? 5 különböző borzalmas álom egymás után, hogyan?

Figyelt kérdés

Érdemes őket elolvasni!


Először azt álmodtam, hogy a páromat és annak testvérét félholtra verték a házunkban. Kórházba kerültek vélhetőleg. Unokatestvérem volt velem, amikor jött a rendőrség és 2 táska képeslapot adtak át nekem, és a párom telefonját. Unokatestvérem mondta, hogy meghalt fogadjam el, én meg mondtam neki kétségbeesetten, hogy nem halt meg, érzem, hogy él...

Felébredtem ekkor, és nehezen könnyebbültem meg, mert nem az első eset, hogy a párom haláláról álmodok! :-(


Visszaaludtam, majd az események folytatódtak.

Második álmom: Valahonnan menekültem, és egy varázslat folytán a buszmegálló mellett szaladtam el, és nem felvett a busz, hanem meg se állt és valahogyan "belevarázsolódtam". Tudtam, hogy az a társaság amelyik a buszon szerepel, azok elöl is menekülök, így ahogy lassított a busz, a végállomásnál kinyitottam magamnak az ajtót és kiugrottam.


Harmad álmom: Arcomat nem látták. Sikeresen elmenekültem. Be futottam valamilyen kórház hangulatú épületben, ahol kutatások folytak. Egymással szemben 2 sor (5-5) fehér függönyös próbafülke szerű falak voltak fehér fából készült falakkal. Mögötte folytak a kutatások. A kutatás/inkább nyomozás lényege az volt, hogy meg kellett találni azt az embert, aki buszról leugrott, őt keresték. Ez voltam én. Ott senki nem tudta, hogy én vagyok az, akit keresnek. Valamilyen rejtélyes tulipános fényképek is voltak, amiből ki kellett deríteni, hogy amelyik tulipán legjobban hasonlít az én emberi alakomra...

Felébredtem, majd visszaaludtam;


Negyedik álmom: Valamilyen kiránduláson voltunk a volt szakközépiskolai osztályommal. Zavaros és félelmetes volt ott mindent. Mindegyik álmomban a félelmet éreztem. Utána meséli az exem, hogy meghalt az apja. Akkor álmomban nagyon meg voltam rémülve és sírtam. A valóságban ennyire nem hatna meg, ha ez történne. Csak ennyi emlékszem


Ötödik álmom:

Ez volt a legrosszabb! Egy békés helyről, áttértünk az Iszlám Állam (ex nevén ISIS) által elfoglalt területre, ami Budapest egyik régi épülete lehetett, aminek már csak falai voltak.

Mintha csak egy láthatatlan fal választotta volna el a tündérszép helyet a pokoltól. Mindenhol tankok, terroristák, fegyverek, por, romok... az épület egyik szélén 1 körforgós ruhaállvány szép ruhákkal. Egyik osztálytársam nyugodtan békésen válogatta a ruhákat, és ahogy láttam, mindenki jól elboldogult, senki nem félt. Rengeteg magyar ember vidáman elsétálgatott a tankok mellett, a terroristáknak vérbe volt fagyva a szemük és támadták az épületen kívül tartózkodó magyarokat. Tankokkal, bombákkal, fegyverekkel. Tehát az épületen belül maradt magyarok sem voltak biztonságban, de őket nem bántották és jól elszórakoztak, kevésjük volt aki félt, de azok se annyira.

Volt egy fal az épületen belül amin átugrottam, lefelé ejtett. Átugrottam és kb 2 métert estem. Ott volt egy óriási tank és az ISIS. Mögéjük bújtam el, mert nem vettek észre és sokan elbújtak oda. Jött valami férfi, aki lenyomta a fejemet, és mondta h. mit csináljak; szorítsam össze a kezemet, hogy a magyarok győzzenek. Nagyon féltem, a többiek meg inkább nevettek és csak néztek. Engedelmeskedtem nekik, és ekkor megint csak felébredtem. 11:30 lehetett :S



Van valami alapja ennek a sok rossz álomnak egyszerre? 5 rossz álom egymás után 1 "éjszaka" alatt. Hogyan? Miért? Pedig az a napom (tegnapi, az a szombati) jól telt el, jól éreztem magam.

Soha nem tapasztaltam még ilyet!


Várom az egyéni véleményeket! Köszönöm!



2016. ápr. 10. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A rossz álmok azt jelentik, hogy frusztrált vagy. Aggaszt valami, ideges vagy, vagy egyszerűen túlhajszolt, és ilyenkor szörnyűségeket álmodsz. Alapanyag az álomhoz pedig lehet bármi hétköznapi dolog, amit hallasz vagy gondolsz.
2016. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Azért nem tűnnek annyira rossznak. Rendszeresen álmodok hasonlókat, főleg háborús álmok meg idegen helyen történő félelemetes kalandozások. De igazából élvezem azokat az álmokat is. Bár a való életben sem ilyedek meg egy összecsapástól.

Túl sok értelmet ne keress bennük. Igazából azt mutatja meg egy álom mi foglalkoztat tudatalatt. Érzelmeid jönnek felszínre. Nem véletlen, hogy azokkal álmodsz a legtöbbet akikhez közel állsz.


Lényeg, hogy nem kell félni. Ha lefekvés előtt arra koncentrálsz, hogy majd ha álmodsz tudd irányítani akkor idővel képes lehetsz irányítani is az álmaidat. Én már repkedek álmaim egy jó részében, nagy élmény :D És szó szerint varázsolni tudsz benne. Nálam úgy működik, hogy az álomban rá kell jönnöm, hogy ez scak álom utána meg a kívánt dologra kell nagyon erősen gondolnom vagy mondogatnom és akkor az történik.

Pl. volt hogy üldözött egy szellem, nagyon para álom volt, de most nem akarom leírni részletesen bemenekültem egy üzletbe és ott jöttem rá, hogy ez csak álom aztán arra koncentráltam, hogy változzon át az eladó egy nagy plüssfigurává :D beteg tudom :D de átváltozott aztán meg arra koncentráltam nagyon erősen, hogy legyen a kezemben egy AK 47-es gépfegyver és ott lett. Igaz a szellemekre tudtommal nem hat a lövedék itt elég volt arra hogy a szellem már nem üldözött sőt el is tűnt. Utána már inkább gta-ra hasonlított az álom :D

2016. ápr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!