Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szeretnék kérni álomfejtés...

Szeretnék kérni álomfejtés terén, mert miután felkelek az álmomból elfelejtem a valóságot és csak az álmomra emlékszem?

Figyelt kérdés

Kb egy hete kezdődött, hogy halottakkal álmodok, vonatbalesettel: a vonaton ültem leszálltam majd futottam a vonat után felszálltam de akkor baleset történt a vonat összepréselődött és láttam a szeretteimet holtan vérbe fürödve majd a gyerekkori képeim hullottak az égből, mikor felkeltem meglepődtem hogy él az édesapám és egész nap ezen gondolkodtam hogy lehet. álmodtam a fogaim kiesésével és az utolsó álmom hogy a barátom szakított velem és teljesen más személyisége volt álmomban mint a valóságban, mikor felkeltem elfelejtettem hogy milyen a személyisége, nem emlékszem hogy milyen szokott lenni a vele töltött idő semmire sem emlékszem csak az álmomra.

Mitől lehet? Mit tegyek?

17/L



2016. ápr. 29. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elég sok érzelmedet fojtod el annyira, hogy nem csak mások nem veszik észre őket, de még te sem vagy tudatában. Ezt álmodban nem tudod megtenni, ilyenkor az elnyomott dolgok felszínre törnek. Az éber állapotra tett hatása sok mindenből fakadhat, például abból, hogy elérted azt a határt, ameddig el tudsz fojtani bizonyos érzelmeket, és gondolatokat, és túlcsordulnak.

A vonatos álmok amolyan életutat jeleznek. Általában olyankor jelennek meg, amikor valami kilátástalanság, és félelem van benned a jövőddel, vagy bizonyos részeivel kapcsolatban. Ilyenkor lekésed a vonatot, rossz vonatra szállsz, rossz helyen szállsz le, vagy elüt a vonat, esetleg balesetet szenvedsz vele.

A fog kiesése álomban mindig valami kellemetlen veszteségre utal a való életben.

Az álmok jelentése nem valami misztikus dolog, nem csodás úton jeleznek előre valamit, ez tisztán pszichológia, és szimbolika. Ha megfejted, hogy számodra mit jelentenek az álomszimbólumok, akkor azt is tudni fogod, mire utalnak a való életben. Érdemes megtanulni az olyan általános szimbólumokat is, mint a vonat, és a fogvesztés, mert ezek valamiért mindenkinél ugyanazt jelentik.

Ha meg tudod fejteni az álmaidat, akkor nagyobb eséllyel tudod megoldani a kiváltó tényezőket. Esetedben például ha tudod mi miatt álmodsz ilyesmit, akkor azt is tudni fogod, miért van ekkora hatással az éber állapotodra, és kiküszöbölheted a kiváltó tényezőket.

2016. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem válaszolóval.

Az álom,és valóség viszonya benned,a reális észlelés,és a megérzés viszonyát tükrözi.

Számomra azt jelzi az álmod,hogy elsősorban a megérzéseidre támaszkodsz,s nem az észlelésre.

2016. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetnél egy pszichológust, hogy miért történik ez veled. Biztos van rá valami hétköznapi magyarázat. Fölösleges pánikolnod, ami történik, csak átmeneti.

A leírt álmaidból úgy tűnik, hogy túl sokat stresszelsz.

Engedd el valahogy a feszültséget, mozogj, meditálj, fordíts több időt kikapcsolódásra. Ezzel nagyon sokat tehetsz azért, hogy elmúljon ez az állapot.

De ha hosszabb időn át fennáll, akkor mindenképp keres fel egy pszichológust, aki segít, hogy hamarabb túl lendülj ezen.

2016. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!